Nuk keni produkte në shportë

Provo

Dyshek Dormeo Fresh Prima

Dyshek dopjo dhe dyshek tek Dormeo me susta sfungjeri Octaspring, cilësi e lartë, me 3 zona me lartësi bazë të rehatshme. 2 cm mbulesë e butë memory që përshtatet me trupin tuaj.

 • 40 netë provë
 • Dyshek Dopjo
 • Dyshek Tek
 • Dyshek me të gjitha permasat
 • Perfekt për të gjithë familjen
 • Garancia 15 Vite
Dyshek Dormeo Fresh Prima
Nga 37.990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Dyshek dopjo dhe dyshek tek Dormeo me susta sfungjeri Octaspring, cilësi e lartë, me 3 zona me lartësi bazë të rehatshme. 2 cm mbulesë e butë memory që përshtatet me trupin tuaj.

 • 40 netë provë
 • Dyshek Dopjo
 • Dyshek Tek
 • Dyshek me të gjitha permasat
 • Perfekt për të gjithë familjen
 • Garancia 15 Vite
Më shumë
Detajet e produktit

Dyshek mbështetës, cilësi e lartë, me 3 zona me lartësi bazë të rehatshme. 2 cm mbulesë e butë memory që përshtatet me trupin tuaj.

 • Niveli i qëndrueshmërisë: dysheku nuk është i fortë si diamanti dhe as i butë si pambuku, por do të jetë mbështetës perfekt për turpin tuaj!. 
 • Freski: sistemi unik i ajrosjes ju ofron qarkullimin e vazhdueshëm të ajrit.
 • Lartësia totale: 18 cm - 16 cm lartësia e bërthamës dhe 2 cm lartësia e mbulesës me material Memory, e qëndisur me fibra argjendi për të mbajtur larg aromat e pakëndshme nga dysheku juaj.
 • 3 zona për mbështetje optimale për zona të ndryshme të trupit.
 • Mbulesë me Zinxhir e cila lahet për një ambient të shëndetshëm dhe të pastër pa baktere, pluhura dhe aroma.
 • Dyshek Antibakterial dhe Hipoalergjik, i përshtatshëm për personat që kanë shqetësime nga alergjitë apo astma.
 • Pagesë me këste.

Dysheku me përshtatshmërinë & ajrosjen perfekte:

Kombinimi i materialeve më cilësore, patentë Dormeo, për përshtatshmërinë perfekte me trupin tuaj dhe vetajrosjen maksimale, për një gjumë të pastër dhe pa baktere.

Dy shtresat e Ecocell®  I sigurojnë mbështetjen e duhur & përshtatshmërinë e materialit me format e trupit tonë. Ndërsa sustat inovative octaspring, të vendosura në zemrën e dyshekut, lëvizin me trupin tuaj. Bashkëveprimi I dy materialeve speciale Ecocell & sustave Octaspring I sigurojnë dyshekut ajrosjen maksimale duke na ofruar kështu një gjumë të pastër dhe pa praninë e mikrobeve apo alergjenëve. Falë formës unikë të sustave Octaspring nuk do të ndjeni asnjë lëvizje të partnerit tuaj gjatë natës, duke bërë kështu një gjumë të qetë dhe pa zgjime të shpeshta. Dysheku është i përshtatshëm për persona me peshë deri në 140kg.

Dyshek hipoalergjik me mbulesë me zinxhir:

Mbulesa e dyshekut e përbërë nga materiali Memory I cili përshtatet në mënyrë perfekte me konturet e trupit tuaj. Zinxhiri me mbulesë e bën atë superior në higjenë pasi mund të pastrohet shumë thjeshtë dhe sa herë të dëshironi. Qepja e fibrave të argjendit në mbulesë, të pasurara  dhe me trajtimin CleanEffect® e bëjnë këtë dyshek rezistent ndaj pluhurave, anti – mikrobeve dhe mban larg aromat e pakëndshme.

Informacione Shtesë

Dysheku Fresh Prima me shumë seksione

Fresh Prima përbëhet nga materialet më cilësore në treg, të cilat të kombinuara sëbashku ju ofrojnë ambjentin perfekt për gjumë sa më të rehatshëm:

 1. Në materialin e mbulesës janë qëndisur fibra argjëndi të pasuruar dhe me trajtimin CleanEffect® për tju siguruar mbrojtje ndaj baktereve dhe pastërti.
 2. 2 cm Memory përshtatet në mënyrë perfekte me konturet e trupit duke na ofruar rehatinë e kërkuar.
 3. Materiali Ecocell® na siguron mbështjen e duhur për trupin tonë.
 4. Teknologjia Octaspring®, me formën e vet UNIKE 3D – çdo sustë lëviz në mënyrë individuale dhe duke e bërë dyshekun fleksibël dhe të përshtatshëm ndaj çdo lëvizje tonën apo formës tonë trupore.
 5. Dysheku është i pajisur me 4 doreza në anët e tij për lehtësi në lëvizje.

4 hapa të lehta për ta hapur dhe për ta vendosur.

 • Prisni me kujdes qesen e jashtme me gërshër duke u siguruar që të mos prisni qesen plastike në brëndësi të dyshekut. Mos përdorni thikë.

 • Hapni vakumin e mbyllur për të vendosur dyshekun mbi shtratin tuaj

 • Priteni me kujdes qesen plastike përtej skajeve dhe shikoni sesi dysheku menjëherë fillon të fryhet. Hiqeni qesen plastike.

 • Lejeni 6 orë dyshekun tuaj të hapur në mënyrë që të fryhet plotësisht.

Dormeo Fresh prima rekomandohet për të gjithë ata që:

 • Për të gjithë ata që janë në kërkim të një dysheku mbështetës
 • Ata që janë në kërkim të një dysheku ergonomik që do të sigurojë mbështetje optimale në të gjithë pozicionet e gjumit.
 • Të gjithë ata që janë në kërkim të një dysheku antibakterial, dysheku rezistent ndaj pluhurave, asmatikët dhe njerëzve të prirur ndaj alergjive.
 • Për shkak të përfitimeve shëndetësore që lidhen me fibrat e punuara me argjend dhe mbështetjen e mirë, dysheku është veçanërisht i përshtatshëm për fëmijë të vegjël.
 • Dysheku është i përshtatshëm për çifte që peshojnë 140kg për person.
Të dhëna teknike
Bërthama Ecocell®
Fortësia mesatarisht i fortë
Garancia 15 vite
Lartësia 18 cm
Linja Dormeo Vitality
Material Memory Po
Materiali i dyshekut Ecocell®, Memory foam, Octaspring/Susta sfungjeri
Mbulesa Fabric: 96% polyester, 3% cotton, 1% cotton (silver coated fibers); Non-woven fabric: 100% polypropylene
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo fjetja
Zonat e fortësisë 3

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

5

20 Vlerësime

1-10 nga 20

Page:
 1. 1
 2. 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

 
1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality

Vlerësuar nga Defrim korbi

01/08/2017

Dyshek prima fresh
Shume I rehatshem

Vlerësuar nga Elia

08/06/2017

Me e mira
Oferta me e mire e dormeos ...edhe pse jorgan e jasteqe sna mungojne ..dhurate jane mjaft qe dysheku eshte rehat me vete ...sa nevoje ka njeriu per nje dyshek te rehate..un kam shpetuar

Vlerësuar nga Artjola

06/06/2017

Super
Eshte shume I mire. Dyshek I rehatshem dhe I pershtatshem per te gjithe

Vlerësuar nga renato

17/04/2017

gjum i rehatshem
Eshte super i rehatshem sidomos per mua qe nuk gjej rehat kollaj

Vlerësuar nga Ina Kallaveja

24/02/2017

Rehati maksimale
Me jep aq shume energji edhe rehati sa nuk e imagjinoni dot :) Faleminderit Dormeo :) Jeni me te miret pa diskutim

Vlerësuar nga Armela

24/02/2017

I mrekullueshem
Me pelqen shume, fle rehat, ngrohte dhe ne mengjes nuk me behet te ngrihem nga krevati aq mire sa ndihem aty. Eshte thjesht perfekt :)

Vlerësuar nga Lina

24/02/2017

Fresh prima
Fresh Prima eshte dysheku qe un kerkoja dhe jam shume e kenaqur.Faleminderit Dormeo asnjehere nuk zhgenjen.

Vlerësuar nga Linda

23/02/2017

Dysheku ideal per te gjithe familjen
Me ne fund gjeta dyshekun ideal per vete dhe per prinderit e mi, jua rekomandoj edhe juve sepse do ngeleni po kaq te kenaqur sa une.

Vlerësuar nga lori

21/02/2017

super dyshek
ja u rekomandoj te gjitheve qe nuk flene rehat ne dyshekun ekzistues,provoni fresh prima

Vlerësuar nga Eli

17/02/2017

super
jam duke fjetur me dyshekun Dormeo eshte super i rehatshem :) :)

1-10 nga 20

Page:
 1. 1
 2. 2