• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Askesorë shtesë për sipërfaqe druri

ID: 106056537

0 KomenteVlerësimi

Dysheme dhe sipërfaqe të tjera prej druri të pastra shpejt dhe lehtë, me pëlhura të kualitetit të lartë me dy anë dhe përdorim në të lagësht dhe të thatë. E përshtatshme për fshesën shumëfunksionale Rovus Multi Cleaner

Çmimi 1.390 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi
 • Kujdesi më i mirë për sipërfaqe të ndjeshme për të parandaluar gërvishtjet dhe për sipërfaqe të shkëlqyeshme
 • Njëra anë e butë me mikrofibër + mëndafsh për sipërfaqe të pisët, me një butësi të përsosur për sipërfaqet e drurit.
 • Njëra anë me mikrofibër për përdorim në të lagësht dhe të thatë.

Rovus Multi-Cleaner Wood Accessory Set

Çmimi 1.390 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve0 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!