• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Aparat kundër insekteve - 2 copë

ID: 105932872

8 KomenteVlerësimi

Pest Repeller largon te gjitha llojet e insekteve, buburrecave, minj, merimanga me pulse ultrazanore dhe elektromagnetike duke perdorur prizen elektrike per siperfaqe deri në 230 m2.

Avantazhet:

 • largon insektet
 • e pazhurmshme
 • punon 24 orë në ditë, 365 ditë të vitit
 • jep rezultate pas 1-3 javë

Pakoja përfshin 2 aparate.

 

Çmimi 3.490 Lekë

Club5* 3.140 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

E sigurtë për të gjithë familjen

Kjo paisje revolucionare bazohet ne nje teknologji qe perdor pulset digitale elektromagnetike qe transmetohen nepermjet instalimeve elektrike ne muret e shtepise tuaj qe te arrijne ne vendet ku buburrecatminjte dhe merimangatjetojne dhe shumohen.

Pest Repeller vjen i paisur me teknologji ultrazanore qe largon gjithashtu mizat dhe mushkonjat.

Pulset i bejne ato te ndihen kaq keq sa te ikin pergjithmone

A keni insekte, minj dhe buburreca qe jetojne dhe rriten ne shtepine tuaj, ne mure, kuzhine apo ne tualet?

Gjithcka qe duhet te beni eshte vendosni nje Pest Repeller ne prize dhe kaq. Lejoni Pest Repeller qe te mbroje shtepine tuaj, tere apartamentin tuaj, garazhdin tuaj, vilen tuaj ose nje ndertese industriale deri ne 230 m2.

Punon 24 ore ne dite, 7 Ditë në javë per t’ju mbrojtur juve dhe familjen tuaj pa pasur nevoje per mirembajtje.

Pest Repeller mund te perdoret prane femijeve, qenve dhe maceve. Eshte i sigurte per te gjithe familjen. Ka dhe nje drite praktike per naten.

Avantazhe

Avantazhet:

 • largon insektet
 • e pazhurmshme
 • nuk harxhon shume energji
 • e lehte ne perdorim

 

Rekomandime

Rekomandohet për:

 • Pest Repeller eshte e pershtatshme per mizat, mushkonjat, merimangat dhe buburrecat.
 • Nese keni probleme me mushkonjat dhe insekte, teknologjia me ultratinguj do ti largoj ato me se miri.
 • Perfekte per personat qe nuk deshirojne perdorimin e produkteve kimike
 • Kujdes: Mos perdorni kete produkt nese keni lepuj te vegjel ose brejtes, paisja mund ti bezdise ato.

 

Info teknike

Informacione Teknike:

 • Pakoja përfshin 2 aparate.

Çmimi 3.490 Lekë

Club5* 3.140 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve8 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.
super produkt
e kam perdorur dhe eshte produkt fantastik, largon te gjitha insektet.
fjoralba
superrr
superrr
dris
shumeee i mire
super produkt
persi
super
teper i mire dhe efektiv
reni
Shum produkt inovativ
Me ka ndihmuar shum dhe eshte nje produkt shum praktik
Bujar
Super zgjidhje
Produkt fantastik ;)
Xhiljola
super
kam shtepi private dhe kisha shum mushkonja dhe sa mora pest repeller kam rene un dhe familja ime ne qetesi
ida
shume i mire
Zgjidhja me e mire nga mushkonjat .Me te vertete jam shume e kenqaur
Anila

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!