Nuk keni produkte në shportë

Provo

Rulon për lyerje me depozitë boje Top Shop Go Roller

Photo
Video
-50%

Hiqni dorë nga shkallët, mbulesat dhe mbajtëset e bojës dhe lyeni shtëpinë shpejt dhe pa u munduar me rulonin Go Roller! Kjo paisje e cila është shumë e lehtë në përdorim ju ndihmon të menjanoni rrëmujën dhe pikimin e bojës në dysheme.

 • E lehtë & e thjeshtë në përdorim
 • Kurseni kohë, bojë dhe para
 • Furça 23cm
 • Kapaciteti i tubit të bojës 530 ml
Rulon për lyerje me depozitë boje Top Shop Go Roller

Çmimi: 3.990 Lekë


Oferta: 1.990 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Hiqni dorë nga shkallët, mbulesat dhe mbajtëset e bojës dhe lyeni shtëpinë shpejt dhe pa u munduar me rulonin Go Roller! Kjo paisje e cila është shumë e lehtë në përdorim ju ndihmon të menjanoni rrëmujën dhe pikimin e bojës në dysheme.

 • E lehtë & e thjeshtë në përdorim
 • Kurseni kohë, bojë dhe para
 • Furça 23cm
 • Kapaciteti i tubit të bojës 530 ml
Më shumë
Detajet e produktit

Lyeni shtëpinë shpejtë dhe thjeshtë

E urreni paraprigatitjen për lyerje? Thuajini jo tërheqjes dhe ngritjes së shkallëve, mbulesave për të mbrojtur dyshemen dhe njollave të ndryshme që mbeten nga furça. Lyeni shtëpinë më thjeshtë me Go Roller, i vetmi rulon i cili nuk ka nevojë për tu njomur me bojë. Ky rulon 2 në 1, me dizajnin e tij unik me dopozitën e bojës në bishtin mbajtës, do të bëjnë shumë më të thjeshtë lyerjen e shtëpisë.

Eleminoni kthimin mbrapa për të lyer furçen

Nëse ju pëlqen të lyeni vetë shtëpinë, por me furçat e zakonshme ju merr shumë kohë dhe shtëpia bëhet shumë rrëmujë, ne e kemi një përgjigje Go Roller!

Falë tubit të bojës i cili ndodhet në bishtin e rulonit ju do të keni bojë gjatë gjithë kohës dhe do të menjanoni pauzat të cilat do t'ju marrin shumë kohë për të lyer sërisht furçen me bojë dhe në këtë mënyrë dyshemeja juaj do të jetë e pastër dhe nuk do të ketë njolla boje.

Zgjatet deri në 1,2 m dhe lehtësisht mund të arrini edhe muret e lartë dhe tavanët

Nuk ju duhen më shkallët -  zgjatet deri në 1,2m dhe ju lehtësisht do të arrini të lyeni edhe muret e lartë apo tavanët pa u zgjatur, pa ndihmen e karrigeve apo shkallëve dhe sugurisht pa bërë rrëmujë.

Lyeni dhomën në më pak se një orë

Ruloni Go Roller është shumë i lehtë në peshë dhe lyerja e shtëpisë nuk do të jetë e mundimshme - furça me një gjërësi 23cm është e përshtatshme edhe për lyerjen e faqeve të medha të murit.

Nese ju mbaron boja - ju shumë thejshtë mund ta mbushni sërisht në kovë - duke kursyer kohë, bojë dhe para.

Dëshmitare

Nuk më duhet të përdor më shkallet. Dhe tani ajo që më duhet të bëj është thjeshtë të mbush tubin me boje dhe të filloj të lyej, është fantastike.

Si përdoret ruloni Go Roller?

Thjeshtë mbushni tubin me bojë dhe ju jeni në rrugën e duhur

Për të përdorur Go Roller, thjeshtë mbushni tubin me bojë, shtyni pompën përpara dhe vazhdoni lyerjen. Me një gjërësi 23cm dhe tub i cili mban deri në 530ml bojë, Go Roller është perfekt për lyerjen e sipërfaqeve të vogla dhe të mesme.

Nëse ju mbaron boja thjeshtë vendosni shiringën në kovë dhe në këtë mënyrë do të kurseni kohë, bojë dhe para.

Lehtësi për tu pastruar

Kur mbaroni lyerjen, thjeshtë mbushni tubin me ujë dhe përsëriteni këtë veprim deri kur tubi të jetë larë plotësisht!

Rekomandohet për:

 • ata të cilët preferojnë të lyejne vetë shtëpinë
 • individët të cilët janë duke kërkuar për një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë për të lyer muret pa bëre rrëmujë
 • ata të cilët janë duke kërkuar një rulon i cili është i lehtë në peshë dhe rezistent
 • ata të cilët janë duke kërkuar një rulon i cili nxjerr bojë në mënyrë të vazhdueshme

Informacione teknike

 • Furça 23cm
 • Kapaciteti i tubit të bojës 530ml
Të dhëna teknike
Materiali alumin, plastik, pp
Pesha 1140 g

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star