Nuk keni produkte në shportë

Provo

Rrip mesi Top Shop Miss Belt

Photo
Video
-40%

Dëshironi të keni bark të sheshtë dhe pamje tërheqëse, por beli është njësoj edhe pas ushtrimeve dhe dietave? Ne kemi një zgjidhje për bark të sheshtë dhe bel të ngushtë!

 • Miss belt tërheq dhe mbledh barkun dhe belin
 • ndihmon në fortësimin e muskujve të barkut
 • ju do të dukeni deri në 2 masa trupore më pak në pak sekonda
 • mund të vishet edhe nën rroba
 • për meshkuj dhe femra

 

Rrip mesi Top Shop Miss Belt

Çmimi: 3.490 Lekë


Oferta: 2.090 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Dëshironi të keni bark të sheshtë dhe pamje tërheqëse, por beli është njësoj edhe pas ushtrimeve dhe dietave? Ne kemi një zgjidhje për bark të sheshtë dhe bel të ngushtë!

 • Miss belt tërheq dhe mbledh barkun dhe belin
 • ndihmon në fortësimin e muskujve të barkut
 • ju do të dukeni deri në 2 masa trupore më pak në pak sekonda
 • mund të vishet edhe nën rroba
 • për meshkuj dhe femra

 

Më shumë
Detajet e produktit

Fshihni barkun dhe jepini belit një pamje tërheqëse në sekond!

Dëshironi të vishni fustanin tuaj të preferuar, por nuk ju bën më? Pantallonat nuk ju rrinë mirë dhe barku juaj duket shumë i madh?

Miss Belt, është një produkt i cili do t'ju mahnisë dhe do ti japë barkut formën e ëndërruar prej kohësh. Tërheq dhe shtrëngon barkun dhe ju do të dukeni perfekte në vetem pak sekonda.

Miss Belt nuk është thjeshtë një korse apo një rrip i cili ju ndihmon të humbisni deri në 2 masa trupore, ai tërheq dhe i jep formë trupit dhe në të njëjtën kohë ju do të ndjeheni e relaksuar.

2 masa me pak në sekond

Miss Belt shtrëngon dhe zvogëlon belin deri në 2 masa më pak menjëherë. Ju me në fund do të vishni xhinset tuaja të preferuar sërisht, pa u shqetësuar për barkun, pasi me Miss Belt ju do të keni bark të sheshtë.

Me Miss Belt ju do të keni formën perfekte të belit në vetëm pak kohë. Pa dieta, pa saktifica dhe pa ushtrime. Thjeshte vishni Miss Belt dhe shijoni rezultatin!

Beli i ngushte tani behet realitet!

Mis Belt do t'ju mahnisë falë formës perfekte që do ti jap belit tuaj dhe ju do të habiteni kur të shikoni veten në pasqyrë. Forma e ngushtë e belit e krijuar nga Miss Belt, do të bëjë të mundur gjithashtu edhe ngritjen e gjoksit dhe ju do të dukeni perfekte me çdo veshje.

Endrrat tuaj do të bëhen realitet!

Perfekte për të fshehur barkun pas lindjes

Të bëhesh nënë është një nga bekimet më të mëdha në jetë. Por për të zvogëluar belin më pas është pak e vështirë. Nëse dëshironi të dukeni bukur menjëherë, Miss Belt do t'ju ndihmojë të fshihni barkun dhe të fortësoni muskujt në të njëjtën kohë.

Dhe me kalimin e kohës fëmija juaj do të rritet dhe do të peshojë më shumë, mos harroni të vishni Miss Belt, pasi ky rrip do t'ju ndihmojë të mbani shpinën drejtë dhe në pozicionin e duhur.

Mbani shpinën drejtë

Rrini shpesh të krusur? Miss Belt ju ndihmon të mbani shpinën në pozicionin korrekt dhe i jep mbështetjen e duhur. Nëse qëndroni për një kohë të gjatë ulur, apo punoni në kompjuter, Miss Belt do t'ju ndihmojë të qëndroni në pozicionin korrekt të drejtë dhe jo të krrusur.

Miss Belt jo vetëm që do t'ju ndihmojë të dukeni më të dobët, por gjithashtu do t'ju ndihmojnë edhe të keni një pamje dhe shpinë të drejtë.

Visheni çdo ditë, pamvarësisht se ku ndodheni

 • Jep mbështetjen e duhur për shpinën dhe ndihmon në përmirësimin e qëndrimit gjatë kohë që mbani fëmijën.

 • Mban shpinën drejt dhe në pozicion korrekt gjatë kohës që ju punoni në zyrë.

 • Jep mështetjen e duhur gjatë kohës që ju stërviteni në palestër.

 Barku im është ngushtuar dhe gjoksi im duke më i madh. Miss Belt me jep formën perfekte. Jo vetëm që përmireson pamjen, por në të njejtën kohë shpina qëndoron në pozicionin e duhur dhe une dukë bukur. 

Informacione Shtesë

Trup perfekt në vetëm 2 hapa

Miss Belt është i lehtë në përdorim.

 1. Hapi 1: Vendosni rripin dhe puthiteni atë
 2. Hapi 2: Vendoseni në pjesën e barkut, mund ta mbani edhe kur ecni.

Rripi menjëherë do të shtrëngojë barkun dhe belin, dhe ju do të dukeni më të dobët dhe do të ndiheni më mirë. Sekreti qëndron i fshehur në teknologjinë e dyfishtë Sbeltex, e cila do të mbledh barkun, mbështesë shpinën dhe do t'ju japë një pamje perfekte në sekond.

 • 1
 • 2

Rekomandohet për:

 • për personat të cilët dëshirojnë ti japin formë perfekte belit
 • për ata të cilët dëshirojnë të kenë bark të sheshtë
 • për personat të cilët dëshirojnë të përmirësojnë qëndrimin
 • për nënat e reja të cilat sapo kanë lindur fëmijë
 • për femrat dhe meshkujt

Informacione mbi produktin:

 • i disponueshëm në ngjyrë të zezë
 • Masa: S/M dheL/XL
 • tekonologji e dyfishtë
 • material Sbeltex

Masat:

Masa EU Beli (cm)
S/M 36-40 63 - 76
L/XL 44-48 77 - 92
2XL/3XL 50-54 96 - 107
Të dhëna teknike
Available sizes S - XXXL
Materiali lateks, material elastik, polistër, pp
Ngjyrat e disponueshme e zezë

Vlerësimet e klientëve 7 Vlerësime

5

7 Vlerësime

Produktet 7

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Arta

www.delimano.al

28/12/2015

Produkt fantastik
Nuk mundem dot ta heq nga trupi pasi ka ndikuar shume pozitivisht ne qendrimin tim drejt kur punoj. Cmimi eshte fantasatik per kenaqesin qe te jep

Elena

www.delimano.al

28/12/2015

shume i mire
Para se ta blija kisha merak a do me jepte efektin qe prisja...Nuk po me zhgenjen aspak!Me tregon shume ne forme dhe beli im po hollohet dita dites :)

Lira

www.delimano.al

28/12/2015

Fantastik
Eshte fantastik te mbledh shume shume, duhet ta provoni patjeter.

Ersa

www.delimano.al

28/12/2015

super
Per palester esht me i miri. e mbaj cdo dite dhe kam rene 7cm ne nje muaj. goca provoheni patjeter

rigi

www.delimano.al

28/12/2015

E kam blere kete produkt, ashtu sikurse kam blere dhe shume produkte te tjera top shop...dhe rezultati ishte teper i kenaqshem, per tmos thene mahnites....ndryshim total i pamjes ne pak sekonda, pa shume mund..jua keshilloj sepse ia vlen :) :)
E kam blere kete produkt, ashtu sikurse kam blere dhe shume produkte te tjera top shop...dhe rezultati ishte teper i kenaqshem, per tmos thene mahnites....ndryshim total i pamjes ne pak sekonda, pa shume mund..jua keshilloj sepse ia vlen :) :)

Elisabeta

www.delimano.al

10/11/2015

fantastik
Kam 1 jave qe e kam marre dhe nuk e keni idene se sa te ngushton.

Alma

www.delimano.al

03/11/2015

uaa i papare
Sa e ngushton belin ky si produkt. me shume se korset e tjera qe kam provuar

Produktet 7