Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pantofla me personalitet Top Shop Stompeez

Photo
Video
-70%

Pantoflat me personalitet.

Të gjithë fëmijët përdorin pantofla, pse mos të kenë pantofla të mahnitshme?

Thjesht duke ecur, lodruar apo kërcyer & ato vijnë në jetë!

Pantofla me personalitet Top Shop Stompeez

Çmimi: 3.990 Lekë


Oferta: 1.190 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Pantoflat me personalitet.

Të gjithë fëmijët përdorin pantofla, pse mos të kenë pantofla të mahnitshme?

Thjesht duke ecur, lodruar apo kërcyer & ato vijnë në jetë!

Më shumë
Detajet e produktit

Të ngohta, të buta dhe super argëtuese

Le ta themi hapur, e vetmja gjë e bukur qe kane pantoflat për fëmijë është se disa kanë fytyra te lezetshme kafshësh, janë të ngrohta dhe të mbuluara me pelush. Megjithatë, për shumicën pantoflat per fëmijë nuk janë diçka që ata do të mendonin për të luajtur me dhe domosdoshmërisht ta quanin qejf. E gjithë kjo ka ndryshuar tani me Stompeez! janë në dispozicion në treg dhe të gatshëm për tju përshtatur këmbëve te femijes tuaj.

Stompeez! janë pantoflat me personalitetin dhe kënaqësine qe fëmijët po kërkojne. Ato janë të rehatshme, plot me ngjyra dhe mund bejne disa truke te mahnitshme vetëm me një hap në të këmbës suaj. Çdo karakter Stompeez! do të ngrejë kokën e tyre, krahët e tyre, ose të hape gojën e tyre kur fëmija juaj sillet rreth shtëpisë. Fëmija juaj mund të sjelli këto karaktere në jetë vërtetë pa bërë asgjë te jashtëzakonshme, dhe ngjyrat e tyre të ndritshme janë të sigurt për të terhequr vëmendjen e çdo fëmijë qe mund të ftojë ne shtepi.

STOMPEEZ! PERKY PUPPY

Informacione Shtesë

Avantazhet:

  • te përkryer për dhuratë
  • vijne në madhësi të ndryshme
  • te përshtatshme për djemtë dhe vajzat
  • te adhurueshme, super-argetim dhe pantofla zbavitëse me personalitet
  • te buta, të ngrohta dhe tejet të rehatshme
  • te bëra me materiale të cilësisë të shkëlqyer

Çdo fëmijë do t'i dëshirojë pantoflat Stompeez!

Çfarë mënyrë vërtetë lozonjare dhe zbavitëse thjesht per te ecur, lodruar dhe kërcyer rreth shtepise. Këto janë pantofla mrekullisht te buta, të ngrohta, jashtëzakonisht të rehatshme, dhe shumë e zbavitese. Ata do të bëjnë fëmijët tuaj të gëzuar dhe të lumtur.

Ju mund të vishni Stompeez! në festat tuaja te gjumit, ti përdorni ato kur flini në shtëpinë e gjyshes, ato janë të përkryer edhe për udhëtime. Stompeez! bën një dhuratë perfekte për ditëlindje, festa apo raste të veçanta. Kur fëmijët tuaj të përdorin Stompeez! dyshemete tuaja gjithmonë do të qëndrojnë të pastër, sepse ata do të heqin kepucet e tyre në prag të derës dhe do të përdorin Stompeez kur ecin brenda shtëpisë. Për djalin në familje është një Dragua errët gjelbër Hungerues që është i gatshem të tregojë të gjithë dhëmbët e tij kur shkel. Kur fëmija juaj është në pushim kështu është edhe ky dragua kercenues.

Për vajzen është Qenushi gazmor mjaft i lumtur vetëm për të qenë në këmbët e fëmijës, megjithatë një e shkelur I jep një trembje që i bën veshët e të shkojnë lart.

Çdo karakter Stompeez! ka gezof te shndritshem që i bëjnë ato edhe më shumë argëtuese për fëmijët që ti veshin dhe të luajnë me to.

Nëse ju keni një djalë apo një vajzë, Stompeez! janë një mënyrë të re dhe emocionuese për të mbajtur këmbët e femijes tuaj të ngrohtë, ndërsa ata të argëtohen. Para se ju ta kuptoni fëmijët tuaj do të harrojmë për këpucët dhe do te kalojnë ditën me shoket e tyre Stompeez-et!.

Të dhëna teknike
Available sizes 28-36

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star