Nuk keni produkte në shportë

Provo

Nutribullet super i fuqishëm Delimano

Photo
Video

Teknologjia e mahnitshme e nxjerrjes së frutave, perimeve, arrave, farave dhe bishtajoreve në pije shumë të shëndetshme...dhe supë!

 • Gotë të vogël 0.7 litra
 • Gotë e madhe 1.25 litra
 • Gotë për udhëtime
 • Kapak për të ruajtur freskinë
 • Motor me fuqi 1.700 Watt
 • Garanci: 6 muaj

Shkarko librin me receta

Nutribullet super i fuqishëm Delimano
34.990 Lekë
27.992 Lekë Club5
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Teknologjia e mahnitshme e nxjerrjes së frutave, perimeve, arrave, farave dhe bishtajoreve në pije shumë të shëndetshme...dhe supë!

 • Gotë të vogël 0.7 litra
 • Gotë e madhe 1.25 litra
 • Gotë për udhëtime
 • Kapak për të ruajtur freskinë
 • Motor me fuqi 1.700 Watt
 • Garanci: 6 muaj

Shkarko librin me receta

Më shumë
Detajet e produktit

Pije ushqyese nga Nutribullet për çdo ditë tuajën.

Ashtu si modelet e mëparshme të Nutribullet, Nutribullet Rx përdor teknologjinë e tij të mahnitshme të nxjerrjes së frutave, perimeve, arrave, farave dhe bishtajoreve në pije shumë të shëndetshme, që ju mund ti bëni pjesë tuajën dhe familjes suaj çdo ditë.

 • Kthen frutat dhe perimet në lëngje ushqyese.
 • Shpërbën lëkurat, farat dhe i nxjerr në mënyrë perfekte.
 • Nuk ka copa të pakëndshme brumi apo përbërësish të tjerë.
 • Vitamina dhe minerale të garantuara për të filluar ditën tuaj.

Duke marrë Nutribullet në nivelin e ardhshëm: Rx

Paraqitje unike 1.700 Wat fuqi motorrike, Nutribullet Rx është ende Nutribullet më i fuqishëm.  Duke i bashkëngjitur të veçantat që ai ka ju do të krijoni mundësitë për ta bërë tuajin Nutribullet Rx.

 • Tehu shpërbërës: Nutribullet Rx shpërbën fruta, perime dhe ushqime të tjera duke i kthyer në të lëngshme pa eleminuar lëndët ushqyese.
 • Gota 1.3 litër: Perfekte për të bërë shpërbërje shumë të mëdha ose të shumëfishta.
 • Gota e shkurtër 0.9 litra: masë për servirje të vetme.
 • Kapak për të qëndruar freskët: Kapak plotësues për të mbajtur freskët shpërbërjen gjatë ruajtjes ose transportit.
 • Gota perfekte për një shijim sa më komod të lëngut.

Revolucionare, Fuqi e Lartë Rrotulluese.

Fuqia bazë  e ciftit rrotullues 1.700 Wat fuqi i kthen frutat dhe perimet në pija sa më ushqyese të jetë e mundur! Teknologjia revolucionare Smart vepron me duar të lira, Baza ndizet automatikisht, nxjerr pijen tuaj në kohë të saktë dhe me shpejtësinë e nevojshme për të dhënë ushqim optimal.

E nxehtë, nxjerr lëndë ushqyese, suprat dhe pijet.

Me shtypjen e një butoni, Fuqia bazë e rrotullimit aktivizon mënyrën e marrjes së supës, një cikël ngrohje 7 minuta që krijon freski, shpërbërësi perfekt për nxjerrjen e supës dhe pijeve.

Para programuar në RPM e duhur për precizion.

Nutribullet Rx nuk ka buton ndiz / fik, nuk ka rregullim shpejtësie dhe nuk ka prarmetra kohe. Është e para programuar për ta kthyer saktësisht në RPM e duhur dhe për të ndaluar në interval të drejtë, pikërisht për sasinë e duhur të kohës.

Funksioni i ri, Ngrohje për ushqimet familjare.

Plus, Rx vjen me një funksion të ri, për ngrohje, për ushqime të shijshme dhe të pasura, për supra dhe salcra, ajo që çdo familje dëshiron. Pra ç'farë po prisni? Bëni një investim për një shëndet të mirë dhe për mënyrën e të ushqyerit tuaj sot!

Informacione Shtesë

NutriBullet Rx rekomandohet për:

 • Për të gjithë ata të cilët duan të jetojnë dhe ushqehen shëndetshem
 • Perfekte për vegjetarianët
 • Për familjet me fëmije të vegjël
 • Për njerëz aktiv
 • Për personat të cilët nuk ndjekin dieta të shëndetshme
 • Për personat të cilët kanë kolesterol të lartë
 • Për personat të cilët janë duke rikuperuar pas një sëmundje dhe duhet të përdorin dieta të shëndetshme

Paketa përmban:

 • 1 x paisja bazë e lartë 1.700 Wat
 • 1 x thika prerëse
 • 1 x Gotë me kapak - 2 copë
 • 1 x Gotë të vogël 0.7 l 
 • 1 x Gotë 1.25 l
 • 1x Kapak për të ruajtur freskinë
 • 1 x gotë për udhëtime
 • 1 x dorezë gote
 • 1 x udhëzues përdorimi

Informacione teknike:

 • Fuqia motorrike: 1.700 Wat
 • Teknologjia SMART
 • Cikli shpërbërjes: 1 minut.
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë gota 0,9 L; Gota e madhe 1,3 L; Unaza e gotës; Thika shpërbërëse
Përmasat 40 x 40 x 35,5 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star