Nuk keni produkte në shportë

Provo

Ngul Gozhdet Top Shop Instahang

Photo
Video
-60%

InstaHang është mjet i ri revolucionar që do të zëvendësojë çekanin gozhdët, telat dhe grepa në shtëpi tuaj, duke ju lejuar të kurseni kohë dhe para.

Ngul Gozhdet Top Shop Instahang

Çmimi: 3.990 Lekë


Oferta: 1.590 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

InstaHang është mjet i ri revolucionar që do të zëvendësojë çekanin gozhdët, telat dhe grepa në shtëpi tuaj, duke ju lejuar të kurseni kohë dhe para.

Më shumë
Detajet e produktit

Kurseni kohë dhe para me Instahang

InstaHang është mjet i ri revolucionar që do të zëvendësojë çekanin gozhdët, telat dhe grepa në shtëpi tuaj, duke ju lejuar të kurseni kohë dhe para.

Dizenjuar si një bombol me vrimë e cila nxjerr kunja në mënyrë të sigurt, InstaHang ju lejon të varni objekte të mëdha ose të vogla në vetëm pak sekonda! Dekoroj, rimodeloni, organizoni dhe thjeshtësoni jetën tuaj në një flash, pa efektet e dëmshme të çekiçit dhe gozhdëve.

Është e lehtë për t'u përdorur - vetëm vendosni InstaHang në drejtim të murit, shtypeni dhe varni veprën tuaj të artit, pasqyrën, ose foto familjare në mur. Në këtë mënyrë do të varni çdo objekt në mur deri në 4 kg.

InstaHang ka një ndarje të fshehtë për të vendosur gozhda shtesë, kapse dhe grepa, një nivelus për të siguruar vendosjen e saktë dhe një Heqëse për heqjen e kunjave. Çdo gjë që ju duhet për të varur objekte në çast dhe saktë është e ndërtuar në këtë pajisje.

INSTAHANG TV OFFER

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • i lehtë për t'u përdorur
 • mbushet automatikisht vetë
 • zëvendëson në mënyrë efektive, çekanin, gozhdët, telat dhe grepat
 • kunjat bëjnë vetëm një vrimë të vogël, kështu që nuk do të dëmtoni muret
 • kunjat mbajnë deri në 4 kg secila
 • kunjat nuk do të rrëshkasin
 • xhep i fshehur për të mbajtur kunjat shtesë, kapset dhe grepat

 

Rekomandohet per:

 • perdorim shtepiak
 • per profesioniste
 • perdoret ne dru
 • perdoret ne suva
 • perdoret ne kartonxhes

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star