tooltip after the triger
Për porosi telefononi: 04 451 44 00
topshop

Për porosi telefononi:

04 451 44 00

Ofertat edhe:
[banner_timer]
Oferta mbaroi!

Dyshek Dormeo Aloe Vera – për gjumë të qetë dhe rigjenerues


100%

Garanci

Transporti

Kudo në Shqipëri
Porosit produktin
Çmimi:26.990 Lekë
Porosit tani

Na telefononi për më shumë info në numrin:04 451 44 00

financim
0% interes

Dyshek Dormeo Aloe Vera - për gjumë të qetë dhe rigjenerues
Dyshek Dormeo Aloe Vera<span> &#8211; për gjumë të qetë dhe rigjenerues</span>
Dyshek Dormeo Aloe Vera<span> &#8211; për gjumë të qetë dhe rigjenerues</span>
Dyshek Dormeo Aloe Vera<span> &#8211; për gjumë të qetë dhe rigjenerues</span>
Dyshek Dormeo Aloe Vera<span> &#8211; për gjumë të qetë dhe rigjenerues</span>
Dyshek Dormeo Aloe Vera<span> &#8211; për gjumë të qetë dhe rigjenerues</span>

5 Vlerësimi 5

(1 Komente)

Dyshek i fortë ortopedik për mbështetje të përsosur për shpinën. Përmbajtje Aloe Vera për gjumë të qetë dhe rigjenerues e cila do përkëdhelë lëkurën tuaj.

Dormeo Aloe Vera përbëhet prej sfungjerit Ecocell i cili është balsam për dhimbjet e shpinë, kyçeve dhe ijeve. Duke përdorur dyshekun Dormeo Aloe Vera, ju nuk do të zgjoheni më me dhimbje kyçesh, por do të ndiheni të rinuar dhe plot energji!

Financim me 0% Interes!

Telefono në: 044514440 dhe pyet operatorët për ofertat.


Mbështetje dhe rehati e përsosur në një dyshek

Dysheu Dormeo Aloe Vera është dysheku më i fortë në familjen Dormeo. Shkëlqen për fortësinë e tij, ndërkohë që ka një mbulesë të butë dhe të rehatshme. Dysheku ortopedik Aloe Vera është i përshtatshëm për këdo që kërkon një mbështetje të fortë për rigjenerimin e shpinës së lodhur.

Dormeo Aloe Vera përbëhet prej sfungjerit Ecocell i cili është balsam për dhimbjet e shpinë, kyçeve dhe ijeve. Duke përdorur dyshekun Dormeo Aloe Vera, ju nuk do të zgjoheni më me dhimbje kyçesh, por do të ndiheni të rinuar dhe plot energji!

Përjetoni butësinë dhe luksi në dyshekun Dormeo Aloe Vera.

Për ta shndërruar dyshekun tuaj në një oaz qetësie dhe rehatie, e kemi pasuruar atë me përmbajtje aloe vera e cila zbut, lagështon dhe ripërtërin lëkurën.

Aloe Vera ka edhe efekte përfituese për shëndetin tuaj:

 • Ndihmon sistemin imunitar
 • Ka veti antibakteriale dhe antivirusale
 • Ju shplodh dhe ju mbështjell në një gjumë paqësor.

Dyshek anatomik dhe ortopedik për një mbështetje të përsosur për shpinën

Dysheku anatomik dhe ortopedik Dormeo Aloe Vera ofron mbështetje aty ku duhet dhe e mban shpinën në pozicionin e saj natyral:

 • Një bërthamë e fortë siguron mbështetje për shpinën, fundin e shpinës, kërbishtin dhe thëmbrat,
 • Ofron mbështetje të përshtatshme për shpinën dhe njëkohësisht është i rehatshëm për të garantuar një gjumë të qetë.

Dyshekë të tillë janë të përsosur për pozicion korrekt të shpinës dhe njëkohësisht janë aq të rehatshëm saqë mundësojnë gjumë të pandërprerë.

Bërthamë me sfungjer ecocell – për freski dhe ajrosje optimale të dyshekut

Bërthama ecocell me strukturën e saj qelizore garanton një ajrosje të vazhdueshme të dyshekut në të gjitha drejtimet.

Lagështia transferohet vazhdimisht jashtë kështu që dysheku juaj është i thatë dhe i rehatshëm.

Si pasojë, dysheku Aloe Vera është i përsosur për ata që nxehen gjatë gjumit.

Mbrojtje e sigurtë kundër çimkave të pluhurit për një gjumë sa më të rehatshëm

Të gjithë ata që vuajnë nga alergjitë e njohin rëndësinë e mbrojtjes ndaj çimkave të pluhurit. Për t’ju garantuar një gjumë të sigurtë ne e kemi mbrojtur dyshekun Aloe Vera kundër çimkave të pluhurit në forma të ndryshme:

 • Kemi implementuar CleanEffect® që parandalon grumbullimin e çimkave të pluhurit, bakterieve dhe krijimin e mykut.
 • Kemi përdorur një shtresë silikoni antialergjik që mbron dyshekun nga çimkat e pluhurit.

DORMEO ALOE VERA PLUS

 Informacione mbi produktin:

 • Mbulesa e dyshekut përbëhet nga poliestër antialergjike dhe është ndërthurur me aloe vera e cila ka veti antibakteriale
 • Nën mbulesë gjendet një shtresë silikoni antialergjike e cila parandalon grumbullimin e çimkave të pluhurit
 • Pjesa e poshtme e dyshekut vishet nga një shtresë tjetër silikoni antialergjik.
 • Lartësia e dyshekut: 18 cm (16 cm ecocell për një mbështetje të përsosur trupore, mbulesa 2 cm)

Rekomandohet për :

 • Adhuruesit e dyshekut të fortë
 • Për ata që kërkojnë një dyshek me mbështetje të mirë të shpinës
 • Për ata që duan të përfitojnë dobitë e aloe vera
 • Për ata që flenë shpesh me shpinë
 • Për ata që vuajnë nga dhimbjet e shpinës dhe fundshpinës
 • Për ata që vuajnë nga dhimja e muskujve
 • Ata që djersiten gjatë fjetjes
 • Për njerëzit me peshë të konsiderueshme
 • Për ata që vuajnë nga alergjitë


Regjistrohu për tu informuar!
Ne pregatistim përmbajtje interesante rreth shëndetit dhe mirëqënies, marrëdhënieve interpersonale si dhe shumë zbavitje çdo javë. Ju do të jeni të parë që do të informoheni rreth uljeve dhe ofertave.
Regjistrohu
Shkarko katallogun FALAS
Vendosni adresën tuaj të e-mailit dhe do ju dërgojmë katallogun falas: Katallogu përmban produkte rreth shtëpisë, sport & fitnes, Shëndeti & bukuria dhe OFERTAT e ndryshme!
Regjistrohu tani

Na telefono
Për ndihmë me blerje, këshilla dhe porosi na telefononi:
04 451 44 00

100%

Garanci
Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.

Transporti

Kudo në Shqipëri
Paguani vetëm në momentin kur tërhiqni pakon!

Facebook

OFERTAT
Facebook

Copyright © Studio Moderna Albania Sh.p.k. Të gjitha të drejtat janë mbrojtura.