• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Tigan Zgare

ID: 104109038

0 KomenteVlerësimi

Tigan zgarë katror 28 x 28 cm një domosdoshmëri për një kuzhinë të shëndetshme dhe për këdo që i pëlqen ushqimi jo i yndyrshëm dhe i shijshëm. Perfekte për të gatuar:

 • Shishqebap
 • Fileto pule, fileto vici
 • Peshk, karkaleca, kallamarë
 • Zarzavate të shumëllojshme etj
Për info na telefononi në numrin: 044514400

Çmimi 4.990 Lekë

Club5* 4.490 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Salmon Zgare, Pulë në Barbekju, Biftek plot shije dhe lëng me Modelin më Cilësor

Tigani i zgarës Delimano Ceramica Delicia ju mundëson jo vetëm lehtësi dhe argëtim gjatë gatimit në kuzhinën tuaj – por gjithashtu pjata plot shije që do të impresionojnë dhe të ftuarit më kritik. Përmbajtja e re e veshjes së brëndshme Delimano CeramicaForte përfaqson inovacionin më të ri të shëndetit, duke lehtësuar gatimin dhe duke e bërë më të shëndetshëm.

Shijoni vakte më të Shijshme të Shoqëruara me Zgjedhje të Shëndetshme   

Investimi në enë cilësore gatimi do t’ju ripaguaj në vitet në vijim – jo vetëm me jetëgjatësinë e projektuar për të zgjatur por më e rëndësishmja, me vakte më të shijshme më të shëndetshme për ju dhe të dashurit tuaj. Shtresa CeramicaForte është organike, pa përmbajtjen e dëmshme PFOA dhe ka një përçueshmëri të shkëlqyer të nxehtësisë. Kjo nënkupton se ushqimi gatuhet në mënyrë të njëtrajtshme gjatë gjithë kohës ndërsa lëngjet, vlerat ushqimore dhe shija mbeten të mbërthyera aty.

Doreza është me Dizajn Ergonomik dhe Sensor të Integruar Termo

Do të dashuroheni me komfortin e dorezës ergonomike. Më e mira e saj është sensori i integruar termo i cili  e kthen ngjyrën e Delimano’s në portokalli kur ngrohet – kështu ju do të dini kur të shtoni përbërësit, një element sigurie në dorën tuaj.

Për ata që janë të dashuruar me stilin Modern dhe të Sofistikuar Italian

Prodhuar në bashkëpunim me furnitor Italian, tigani i zgarës Delimano Delicia është prodhuar me dizajnin modern dhe tërheqës të gurit që kap syrin e çdo kuzhinieri. Ky dizajn i ri dhe modern harmonizon smaltin e silikonit blu në veshjen e jashtme me efektin e gurit dhe shtresës qeramikë në pjësën e brendshme. Stil modern që përshtatet në çdo kuzhinë!

DELIMANO CERAMICA DELICIA GRILL PAN 28X28 CM

Avantazhe

Miqësore me mjedisin dhe jetëgjatë zgjedhje e zgjuar konsumatore

Tigani i zgarëas Delimano Ceramica Delicia është prodhuar më materialet më cilësore: bazë alumini të përparuar me smalt silikoni në shtresën e jashtme dhe veshje miqësore me mjedisin dhe jetëgjate Delimano CeramicaForte në pjesën e brendshme. Ndryshe nga veshjet e tjera që nuk ngjisin, veshja me Delimano CeramicaForte është organike, nuk përmban PFOA dhe gjatë prodhimit ajo është miqësorë ndaj mjedisit pasi lëshon një sasi të ulët të CO2 në mjedis.

Kursen energjinë më e mira në treg me karakteristikat kundër-gërvishtjes, kundër-gërryerjes dhe Rezistencë ndaj njollave

Qeramika është ideale për gatime të shpejta dhe të shëndetshme sepse siguron përçueshmëri profesionale të nxehtësisë dhe ngrohje të shpejtë, kështu ju do të përfitoni më shumë kohë dhe energji gjatë proçesit të gatimit.

Rekomandime

Rekomandohet për:

 • cilindo që kërkon një tigan zgarë praktik, lehtësisht të përdorshëm dhe që kursen energjinë
 • për ata që preferojnë produkte cilësore për gatime të shëndetshme
 • njerëz të ndërgjegjshëm për mjedisin dhe minimizimin e impaktit në të
 • të dashuruarit me stilin modern dhe të sofistikuar Italian
 • kushdo që kërkon një tigan zgarë të lehtë në pastrim që do të ruaj karakteristikat e mrekullueshme në vitet në vazhdim
Info teknike

Informacione mbi produktin:

Materiali i jashtëm: bazë alumini me smaltin e silikonit në veshjen e jashtme

Materiali i brendshëm: eco-miqësorë me mjedisin dhe jetëgjatë falë qeramikës Delimano CeramicaForte me dizajn guri.

Të dhënat mbi Përbërjen:

 • Pa përmbajtje PTFE dhe PFOA
 • deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve se qeramikat e tjera në treg
 • 3 herë më pak ngjitje se markat e tjera me veshje qeramike në treg
 • 2 herë më shumë jetëgjatësi

Tipar i Veçantë: Dorëzë me dizajn Ergonomik, e butë në prekje, integruar në veshje e jashtme logo portokalli  Delimano

Mirëmbajtja: Mund të lahet edhe në lavastovilje me detergjent jo shumë të fortë ose me sfungjer enësh nga ana e butë.

Qëndrueshmëria ndaj temperaturës: deri në 450° C

Përmasa: 28 x 28 cm

Çmimi 4.990 Lekë

Club5* 4.490 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve0 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!