• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Tigan i pjerrët për skuqje

0 KomenteVlerësimi

Forma revolucionare e pjerrët e tiganit  ju lejon të gatuni në mënyrë perfekte dhe pa u mundur. Tigani i thellë për skuqje me formën e tij të pjerrët në njërën anë të tij do t'ju ndihmojë të gatuani si një kuzhinier profesionist.

 • Nuk ngjit
 • Nuk gërvishtet
 • Rezistente, për një jetesë të shëndetshme
 • Diametri 26 cm
Për info na telefononi në numrin: 044514400

Çmimi 4.990 Lekë

Club5* 4.490 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Bëhuni profesionist në kuzhinë me enët Delicia

Asnjë kuzhinë nuk është e kompletuar pa një tigan të thellë në të cilin mund të përziejë lehtësisht dhe shpejtë dhe në të njëjtën nxehtësi në bazën e tiganit. Dizenjuar me një formë revolucionare e shumë të veçantë e cila ju lejon të ktheni dhe rrotulloni ushqimet si një profesionist, tigani Delicia si asnjë tjetër!

Marka Kryesuese në treg Veshja CeramicaForte 3 Herë më pak ngjitje

Përbërje natyrale dhe organike veshja e brendshme CeramicaForte ka provuar nga testet 3 herë më pak ngjitje, deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve dhe 2 herë më shumë jetëgjatësi  nga market e tjera.

Efekti i Gurit në Stilin Modern dhe të Sofistikuar Italian

Prodhuar në bashkëpunim me furnitor Italian, tenxheret dhe tiganët e setit Delimano Ceramica Delicia All-in-One Premium Set janë prodhuar me një dizajn tërheqës dhe modern: smaltin e silikonit blu në veshjen e jashtme me harmonizimin e efektit të gurit dhe shtresës qeramikë në pjësën e brendshme. Shkëlqim dhe stil modern që përshtatet në çdo kuzhinë.

Mbështetje Eco ndaj mjedisit

Ndryshe nga veshjet e tjera me shtresë jo-ngjitëse, veshja qeramike është ekologjike, pa përmbajtje të PFOA dhe gjatë prodhimit ajo është miqësorë ndaj mjedisit pasi lëshon një sasi të ulët të CO2 në mjedis.

Dorezë e Butë dhe Ergonomike e Integruar me Sensor Termo

Do të dashuroheni me dorezën ergonomike dhe të butë në prekje që karakterizohet nga një sensor praktik termo i cili  e kthen ngjyrën e Delimano’s në portokalli kur ngrohet. Shijoni gatimin me dorezën praktike dhe komforte, e cila ju bën me dije kur të shtoni përbërësit.

Delimano Ceramica Delicia sloped wok

Avantazhe

Dizajn revolucionar për shefin profesionist në shtëpi

Falë formës së tij të pjerrët në njerën anë, ju lehtësisht do të përzieni dhe rrotulloni përbërësit që jeni duke gatuar. Dhe pjatat tuaj do të kenë shijen më të mirë në çdo kohë. Qeramika është ideale për gatime të shpejta dhe të shëndetshme sepse siguron përçueshmëri profesionale të nxehtësisë dhe ngrohje të shpejtë, kështu ju do të përfitoni më shumë kohë dhe energji gjatë proçesit të gatimit.

Shumë rezistente, nuk gërvishten, nuk gërryhen, nuk ngjisin, marka më e mirë në treg

Tigani i pjerrët Delimano Delicia Wok është deri në 2 herë më rezistent në krahasim me tiganet e tjerë të testuar - gjithashtu deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve se qeramikat e tjera në treg dhe 3 herë më pak ngjitje. Rezistente ndaj temperaturave të larta deri në 450°C, me termosensor të integruan në dorezën e tij.

Materiale cilësore dhe rezistente brënda dhe jashtë

Prodhuar me materiale cilësore, me një dizajn tërheqës dhe modern: smaltin e silikonit blu në veshjen e jashtme me harmonizimin e efektit të gurit dhe shtresës qeramikë në pjësën e brendshme.

Të lehta në Pastrim, Përdorim edhe në Lavastovilje

Qeramika e përdorur në enët Delimano është shumë e butë dhe jo poroze, kështu ushqimet nuk do të ngjisin në tigan dhe do të jetë shumë e lehtë për tu pastruar. Gjithashtu ato mund të lahen edhe në lavastovilje.

Rekomandime

Rekomandohet për:

 • ata të cilët preferojnë të përdorin produkte me materiale cilësore dhe eficente
 • për ata që preferojnë produkte cilësore për gatime të shëndetshme
 • njerëz të ndërgjegjshëm për mjedisin dhe minimizimin e impaktit në të
 • të dashuruarit me stilin modern dhe të sofistikuar Italian
 • ata të cilet janë duke kërkuar për produkte të cilat janë praktike në përdorim dhe lahen lehtësisht, e të cilat i rezistojnë kohës
Info teknike

Informacione mbi produktin:

Materiali i jashtëm: bazë alumini me smaltin e silikonit në veshjen e jashtme

Materiali i brendshëm: eco-miqësorë me mjedisin dhe jetëgjatë falë qeramikës Delimano CeramicaForte me dizajn guri.

Të dhënat mbi Përbërjen:

 • deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve se qeramikat e tjera në treg
 • 3 herë më pak ngjitje se markat e tjera me veshje qeramike në treg
 • 2 herë më shumë jetëgjatësi

Tipar i Veçantë: Dorëzë me dizajn Ergonomik, e butë në prekje, integruar në veshje e jashtme logo portokalli  Delimano.

Mirëmbajtja: Mund të lahet edhe në lavastovilje me detergjent jo shumë të fortë ose me sfungjer enësh nga ana e butë.

Qëndrueshmëria ndaj temperaturës: deri në 450° C

Diametri: 26 cm

Çmimi 4.990 Lekë

Club5* 4.490 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve0 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!