• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Tigan i pjerrët për krepa

ID: 104109044

0 KomenteVlerësimi

Forma revolucionare e pjerrët e tiganit të krepave ju ndihmon të rrotulloni krepat në ajër pa u shqetësuar për formën e tyre. Pregatisni krepat më të mirë për të ftuarit tuaj special.

 • Nuk ngjit
 • Nuk gërvishtet
 • Rezistente, për një jetesë të shëndetshme
 • Diametri 25 cm
Për info na telefononi në numrin: 044514400

Çmimi 3.490 Lekë

Club5* 3.140 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Formë revolucionare e pjerrët, jo më krepa të copëtuar në pjatën tuaj

Me tiganin e pjerret të krepave tani nuk keni më pse të shqetësoheni për formën e tyre - tani ju lehtësisht mund të rrotulloni në ajër krepat pa u munduar. Falë avantazheve të mirënjohura të enëvë të kuzhinës Delimano Delicia, krepat nuk do të ngjisin në tigan dhe nxehtësia do të përcohet njëtrajtësisht në të gjithë enën për të siguruar që krepat do të gatuhen në mënyrën e duhur.

Përdorni vetëm një pikë vaj për krepa të shijshëm

Veshja Delimano CeramicaForte është shumë e butë dhe joporoze dhe nuk lejon ngjitjen e krepave në tigan - edhe nëse do të përdorni vetëm një pikë vaj.

Miqësore me mjedisin

Pa përmbajtje PTFE dhe PFOA, qeramika është një alternative e shëndetshme dhe gjithashtu është shumë e mirë edhe për mjedisin – veshja me Delimano CeramicaForte është organike dhe gjatë prodhimit ajo është miqësorë ndaj mjedisit pasi lëshon një sasi të ulët të CO2 në mjedis.

Doreza është me Dizajn Ergonomik dhe Sensor të Integruar Termo

Do të dashuroheni me komfortin e dorezës ergonomike. Më e mira e saj është sensori i integruar termo i cili  e kthen ngjyrën e Delimano’s në portokalli kur ngrohet – kështu ju do të dini kur të shtoni përbërësit, një element sigurie në dorën tuaj.

Efekti i Gurit në Stilin Modern dhe të Sofistikuar Italian

Prodhuar me një dizajn tërheqës dhe modern: smaltin e silikonit blu në veshjen e jashtme me harmonizimin e efektit të gurit dhe shtresës qeramikë në pjësën e brendshme. Shkëlqim dhe stil modern që përshtatet në çdo kuzhinë.

Delimano Ceramica Delicia sloped pancake

Avantazhe

Marka Kryesuese në treg Veshja CeramicaForte

Deri në 3 herë më pak ngjitje se markat e tjera me veshje qeramike në treg, deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve se qeramikat e tjera në treg dhe  2 herë më shumë jetëgjatësi.

Kombinimi i materialeve cilësore me dizajnin revolucionar

Prodhuar me material alumin të përparuar dhe smalt silikoni blu në pjesën e jashtme dhe harmonizimin e efektit të gurit me qeramikën CeramicaForte në veshjen e brëndshme - nuk ngjit, nuk gervishtet, rezistente dhe jetëgjatë. Forma revolucionare e pjerrët e tij siguron lehtësi në rrotullimin e krepave dhe ju nuk do të shqetësoheni më për formën e tyre. 

Nxehtësia shpërndahet njëtrajtësisht

Tigani i pjerret i krepave Delimano ka cilësi të shkëlqyera në shpërndarjen e nxehtësisë duke siguruar që krepat të jenë gatuar në mënyrën e duhur në çdo kohë. Veshja qeramike ka aftësi speciale - kur ju shtoni përbëresit në sipërfaqen e nxehtë, temperatura do të shpërndahet në mënyrë të njëjtrajtshme në të gjithë enën dhe kështu do të keni mundësi të gatuani më shpejte dhe në mënyrë të shëndetshme.

Kurseni energji, bëni një zgjedhje të zgjuar

Nxehja e shpejtë e tigani do të bëje të mundur kursimin e energjisë.  Ndryshe nga veshjet e tjera që nuk ngjisin, veshja me Delimano CeramicaForte është organike, nuk përmban PFOA dhe gjatë prodhimit ajo është miqësorë ndaj mjedisit pasi lëshon një sasi të ulët të CO2 në mjedis.

Lehtësi për tu pastruar

Sipërfaqe e butë dhe jo poroze me veti të shkëlqyera që nuk lejojnë ngjitjen – tigani i pjerrët i krepave Delimano siguron që ushqimet nuk do të ngjisin në tigan dhe do të jetë shumë e lehtë për tu pastruar. Gjithashtu tigani mund të lahet edhe në lavastovilje.

Rekomandime

Rekomandohet për:

 • cilindo që është duke kërkuar një tigan krepash praktik dhe rezistent
 • ata të cilët janë të mërzitur me krepat e copëtuar dhe dëshirojnë të kenë rezultate perfekte në çdo kohë
 • njerëz të ndërgjegjshëm për mjedisin dhe minimizimin e impaktit në të
 • ata të cilët janë duke kërkuar një tigan për krepa i cili nuk ngjit, shpërndan nxehtësinë në mënyrë të njëtrajtshme dhe nuk gervishtet
 • kushdo që preferon modernen por edhe stilin e sofistikuar dhe elegant italian
Info teknike

Informacione mbi produktin:

Materiali i jashtëm: bazë alumini me smaltin e silikonit në veshjen e jashtme

Materiali i brendshëm: eco-miqësorë me mjedisin dhe jetëgjatë falë qeramikës Delimano CeramicaForte me dizajn guri.

Të dhënat mbi Përbërjen:

 • Pa përmbajtje PTFE dhe PFOA
 • deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve se qeramikat e tjera në treg
 • 3 herë më pak ngjitje se markat e tjera me veshje qeramike në treg
 • 2 herë më shumë jetëgjatësi

Tipar i Veçantë: Dorëzë me dizajn Ergonomik, e butë në prekje, integruar në veshje e jashtme logo portokalli  Delimano

Mirëmbajtja: Mund të lahet edhe në lavastovilje me detergjent jo shumë të fortë ose me sfungjer enësh nga ana e butë.

Qëndrueshmëria ndaj temperaturës: deri në 450° C

Diametri: 25 cm

Çmimi 3.490 Lekë

Club5* 3.140 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve0 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!