• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Tigan elektrik për krepa

ID: 105895651

0 KomenteVlerësimi

Sepse të gjithë i preferojnë krepat me brumë të hollë e të shijshme

Jeni të fiksuar pas krepave të hollë, të gatuar në mënyrën e duhur... thjeshtë në pak sekonda? Tigani elektrik i krepave me:

 • pllakë elektrike me diameter 20cm e cila ngrohet menjeherë
 • nuk duhet vaj ose gjalp
 • nuk djeg, nuk ngjit
 • garanton pregatitje të shpjeshtë dhe të thjeshtë
 • perfekte për një vakt me familjen

 

Për info na telefononi në numrin: 044514400

Çmimi 3.490 Lekë

Club5* 2.790 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Krepa të pregatitur në mënyrë perfekte vetëm në pak sekonda

Të gjithë pëlqejnë që brumi i krepave të jetë i hollë dhe i pjekur në mënyrën e duhur - nëse jeni duke shijuar një të djelë me familjen.

Tigani elektrik i krepave do t'ju ndihmojë të pregatisni krepa të shijshëm e të gatuar në mënyre perfeke vetëm në pak sekonda për të gjithë familjarët dhe të ftuarit tuaj. Mbushini me akullore, me rreçel, mjalt dhe dekorojini me çokollatë apo fruta sipas dëshirës.

Pse të zgjidhni tiganin elektrik të krepave Delimano:

 • Është i shpejtë. Shpenzoni më pak kohë në kuzhinë dhe më shumë kohë me miqtë dhe familjen tuaj.
 • Pa u djegur. Krepa të pregatitur në mënyre perfekte të gjithë do të impresionohen.
 • Gjalpi dhe vaji nuk ju nevojiten. Krepa të shëndetshëm dhe të shijshëm.
 • Pa rremuje në kuzhinë. Ju do të surpizoheni kur te shikoni se sa lehtë pastrohet.

Rezultate fantastike në çdo kohë

Tigani elektrik për krepa ngrohet shpejt dhe gjithmonë në temperaturën e duhur. Kjo do të thotë që krepat do të jenë të pregatitur në mënyrën e duhur në çdo kohë. Pa u djegur, pa u ngjitur... thjeshtë të shijshme në çdo kohë.

DELIMANO UTILE PANCAKE MAKER Retail

Avantazhe

Tigani elektrik dizenjuar për të pregatitur krepa

Tigani elektrik Delimano është dizenjuar në mënyrë të veçantë për të pregatitur krepa - shpejt, thjeshtë dhe pa u munduar. Tigani elektrik nuk ka nevoje per sobe ose tigan dhe pastrohet shume lehte.

Pllakë e cila nuk ngjit

Ajo që ju duhet të bëni është thjeshtë të pregatisni brumin e krepave dhe të zhysni tiganin në pjatën e brumit, ktheni tiganin në pozicionin e duhur dhe prisni për pak sekonda. Pjata e brumit është e përfshirë!

Kontroll nxehtësie & dorezë praktike

Tigani elektrik i krepave vjen me nje termostat automatik per te kontrolluar nxehtesine dhe nje doreze praktike e cila nuk lejon djegjen e gishtave.

Zgjidhja ideale për familjet moderne

Ky tigan elektrik për krepa është zgjidhja ideale për të gjitha familjet që kanë një ditë të ngarkuar dhe nuk kanë shumë kohë për të pregatitur vakte të cilat kërkojnë një kohë të caktuar. Me tiganin elektrik për krepa, ju do të pregatisni krepa të shijshëm në pak minuta - pa shumë rrëmujë!

Rekomandime

Rekomandohet për:

 • Personat të cilët preferojë të pregatisni vakte të shijshme, të shpejta dhe plotë shije dhe vlera ushqyese.
 • Ata të cilët preferojnë një tigan elektrik për krepa dhe ndërkohë në sobë janë duke gatuar diçka tjetër.
 • Ata të cilët jane duke kërkuar për një zgjidhje të shpejtë, të thjeshtë dhe që nuk kërkon shumë mundim.
 • Bëni dhuratë më të bukur shefit të kuzhinës tuaj që t'ju mahnisë me krepa të shijshëm.
Info teknike

Informacione teknike:

 • Diametri: 20 cm
 • Gjatësia e kabllit: 75 cm
 • Përmasa: 38 x 20 x 4.8 cm
 • Fuqia: 800W
 • Veshja: nuk ngjit
 • Temperatura: 200°C +/- 20°C
 • Koha e ngrohjes: varet nga temperatura e ambjentit 1,5 min

Çmimi 3.490 Lekë

Club5* 2.790 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve0 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!