• Transport i shpejtë me korrier
 • Produkte të Çertifikuara
 • 100% garanci
Fito Ulje

Me rrotën e fatit të gjithë fitojnë 5-99% Ulje! Loja mbaron pas

Tigan Astoria prej çeliku

-50%

0 KomenteVlerësimi

Tigani Delimano Astoria është një pjesë e re e teknologjisë çelik - inox e cila ju mundëson për të përgatitur ushqime të shijshme.

Për info na telefononi në numrin: 044514400

Çmimi normal: 4.998 Lekë

Çmimi 2.500 Lekë

Sasitë kanë mbaruar

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Çdokush duhet ta ketë në kuzhinë.

Asnjë kuzhinë nuk është e plotë pa një tigan çelik - inox pasi është një nga paisjet thelbësore. Teknologjia çelik - inox përfshin 2 madhësi të ndryshme të tiganëve - 24 cm dhe 28 cm diametri me një cilësi shumë të lartë dhe shtresë të qëndrueshme.

Përdorim i thjeshtë, cilësi e gjatë - e qëndrueshme.

Çdokush mund të gatuajë me tiganin Delimano Astoria pasi trajtimi është sa i thjeshtë aq dhe praktik. Tigani Astoria është trajtuar nga një cilësi e lartë çelik - inox 18/10. Forma tradicionale është kombinuar me atë moderne.

DELIMANO ASTORIA FRY PAN 

Avantazhe

Avantazhet kryesore:

 • Largon ujin dhe yndyrnat fuqishëm për një pastrim sa më të lehtë.
 • E sigurt për përdorim me mjete metalike.
 • Punon përkryer në çelik, inox dhe alumin.
 • Mund të përdoret në të gjitha sobat me korend, gaz dhe induksion.
Info teknike

 Informacione mbi produktin:

 • Materiali: çelik - inox 18/10
 • Lahen në lavastovilje.
 • Përdoren për soba me  korend, gaz, induksion.
 • Mund të përdoret në të gjitha sobat me korend, me gaz dhe induksion.

Çmimi normal: 4.998 Lekë

Çmimi 2.500 Lekë

Sasitë kanë mbaruar

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve0 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.
 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!

Na telefono

Për ndihmë me blerje, këshilla dhe porosi na telefononi në 04 451 44 00

Operatorët tanë do të jenë në dispozicion për këshillat, sugjerimet dhe pyetjet tuaja.