• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Tenxhere me Presion King Pro

 • King Pro
 • King Pro with Chicken
 • King Pro with Mediterranean Pasta

ID: 106003540

7 KomenteVlerësimi

Largojini të gjitha brengat rreth gatimit me Delimano Tenxheren me presion King Pro, senzacioni më i ri i kuzhinës që gatuan vakte të shijshme vetëm me një prekje të butonit. Tenxherja me presion dixhital 12 në 1 gatuan vakte të shijshme e shëndetshme shumë më shpejtë dhe lehtë krahasuar me metodat tradicionale te gatimit me të cilat keni gatuar me orë të tera, ndërsa tani vetem me prekje të butonit gatuani vakte të shijshme në shtëpi brenda pak minutash.

 • 12 funksione të para - programuara
 • 5 L kapacitet i përdorshëm, ideale për ushqimet familjare
 • Ushqime me shumë  vitamina dhe vlera ushqyese 
 • Shije të mrekullueshme pa yndyra të shtuara
 • Garanci: 6 muaj
Për info na telefononi në numrin: 044514400
Garanci shtesë:

Çmimi 14.990 Lekë

Club5* 13.490 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Tenxherja dixhitale me presion 12 në 1 gatuan vakte të shijshme e shëndetshme !

Largojini të gjitha brengat per gatimet e juja me Delimano Tenxheren elektrike me presion King Pro, senzacioni më i ri i kuzhinës që gatuan vakte të shijshme vetëm me një prekje të butonit.

Tenxherja me presion dixhital 12 në 1 gatuan vakte të shijshme e shëndëtshme shumë më shpejtë dhe lehtë krahasuar me metodat tradicionale te gatimit me të cilat keni gatuar me orë të tera, ndërsa tani vetem me prekje të butonit gatuani vakte të shijshme në shtëpi brenda pak minutash.

Ska më yndyrë të tepërt në pijatën tuaj

King Pro gatuan me avull nën presion dhe ruan brenda shijet, erëzat, vitaminat dhe vlerat ushqyese për të bërë kështu ushqimin më të shijshëm dhe të gatuar 90% më shpejtë se metodat trandicionale, prandaj ushqimet e juaja do të jenë gati brenda disa minutave dhe jo orëve!

Një paisje e domosdoshme për çdo kuzhinë

Kompakt, dizajn që përshtatet lehtë në banakun apo kuzhinën tuaj •

Kapacitet 5 litra ( 5l te perdorshme) prandaj ju mund të gatuani sasi të mëdha të ushqimit për të gjithë familjen.

I bërë nga materiali me kualitet të lartë çelik inox me veti jo – ngjitëse, thjesht e pastroni me lecka dhe ju jeni të gatshëm të gatuani vakte të mrekullueshme gjithmonë

Pa marrë parasysh a gatuani  ushqim të freskët apo të ngrirë, gatimi me presion mban vitaminat dhe vlerat ushqyese .

Ështe sistem I mbyllur

Një tenxhere me presion është e mbyllur dhe e thjeshtë. Kur uji brenda tenxheres është I zier, avulli e krijon presionin e cila lejon që ushqimi të gatuhet më shpejtë.

Presion dhe temperaturë e lartë

Temperatura  e lartë dhe presioni i lartë brenda tenxhereres gatuan ushqimin më shpejtë se të gjitha metodat tradicionale. Ushqimi gatuhet me avull, duke filluar nga ushqimet e detit, mishëra të ndryshëm etj.

Kontroll dhe Siguri

Tenxheret me presion janë të dizejnuara me karakteristika për ta larguar presionin e tepërt dehe mbyllur kapakun deri sa është e sigurt që të hapet. Me funksionet e paraprogramuara kjo tenxhere bëhet shumë e lehtë për tu përdorur.

12 funskione të para – programuara për pjata të ndryshme

12 funksionet janë të veçanta për: Mish, Rizoto, Qull, Supë, Gjyvec, Peshk, gatim në avull, ruajtje e ushqimit, kohëmatës, ngrohje e shpejtë e ushqimit, mbajtje e ushqimit të ngrohtë.

Butoni "Keep warm"(Mbaje ngrohtë) është funksion i dyfishtë sepse gjithashtu vepron si buton për gatim të ngadaltë.

Pjek stejk, peshk , perime...

Fërgo pomfrit, rrathe qepe, oriz, ...

Pjek brumin e torteve te ndryshme

Pregatit pule të shijshme

Dizajn kompakt dhe funksionalitet te garantuar!

Delimano tenxherja elektrike me presion King Pro gatuan me avull nën presion dhe ruan brenda shijet, erëzat, vitaminat dhe vlerat ushqyese për të bërë kështu ushqimin më të shijshëm dhe të gatuar 90% më shpejtë se metodat trandicionale, prandaj ushqimet e juaja do të jenë gati brenda disa minutave dhe jo orëve!

Mban aromen e ushqimit

Me paisjen multifunksionale ushqimet nuk e humbin aromen dhe vlerat ushqyese

Kuzhina juaj nuk do te mbushet me arome tu ushqimit gjate pregatitjes me presion.

Pregatit ushqimet shpejt

Përmes tenxherës Multifunksionale Delimano King Pro ju do te kurseni kohe pasi qe ju mundeson te percaktoni kohen dhe programine pregaditjes ushqimit dhe ju liroheni nga kuzhina NUK KENI NEVOJË të qendoni ne kuzhine, besojani pregatitjen e ushqimit Tenxheres Multifunksionale Delimano King Pro

Delimano tenxhere elektrike me presion King Pro

 • Delimano tenxhere elektrike me presion King Pro
 • 1 X Avullore
 • 1 X Kapak matës
 • 1 X Lugë
 • 1 X Manual përdorimi

DELIMANO PRESSURE KING PRO

Info teknike
 • Fuqia: 900 Watt
 • Kapacitet : 5L 

Në paketim përfshihet:

 • 1 X Tenxhere e brendshme
 • 1 X Avullore
 • 1 X Kapak matës
 • 1 X Lugë
 • 1 X Manual përdorimi
Garanci shtesë:

Çmimi 14.990 Lekë

Club5* 13.490 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve7 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.
PERSHEMDETJE
pershendetje; Jam nje kliente e top shop .Kame mare tenxheren delimano multi cooker akom se kam bere vitin mundem ta zevendesoj Tenxhere me Presion King Pro. dhe nese po cfar detyrimi shtes mund te kem. Faleminderit
Diana Gulo
Pershendetje Diana. Per kete kerkese ju lutem lidhuni me kujdesin ndaj klientit ne numrin 044514492 cdo dite ne orar: 10.00 - 17.00 Faleminderit
Delimano
Do ja sugjeroja cdo amvise ta kete kete tenxhere
shum e kenaqur🌟🌟🌟🌟
juljana
Shume e mire
jam e kenaqur me kete produkt, e bej gjellen shume shpejt
Vasilika
Na behet qefi qe jeni e kenaqur
Top shop
si te bej kek me tenxheren delimano king pro ?
shume e kenaqur
valona
pershendetje
A paguhet me këste?
elda
Pershendetje, per me shume info ju lutem lidhuni me kete numer 044514400
Top Shop
kam blere tenxheren delimano king pro .Tek cili aplikacion mund ta gatuaj kekun? dhe cilin aplikacion mund t perdor per perimet ne avull? Cilin aplikacion mund te perdor per skuqjen e patateve? flm
shume e kenaqur
fatmira
sugjerim...
do ishte mire kishim disa receta gatimi me te pasi ne gatimin e perditshem ndryshojne shume permasat ne lidhje me ujin me kaurdisjen. jam mashkull dhe do ishte me mire te na e benit me te thjeshte me fakte konkrete gatimi. e kemi mare se eshte e mire dhe kaq.Nuk po ja ndjejme shijen... respect...
relo

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!