• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Tenxhere e thellë

0 KomenteVlerësimi

Cilesia më e mirë në treg, tenxhere me diametër 20 dhe 24 cm, prodhuar me alumin të përparuar dhe smalt silikoni blu në pjesën e jashtme dhe harmonizimin e efektit të gurit me qeramikën CeramicaForte në veshjen e brëndshme.

 • Nuk ngjit
 • Nuk gërvishtet
 • Rezistente, për një jetesë të shëndetshme

Për info na telefononi në numrin: 044514400

Çmimi: 4.990 Lekë

4.490 Lekë

Zgjidhni…

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Gatuani në perfeksion

Tenxhere e thellë pjesë e produkteve të linjës Delimano Ceramica Delica prodhuar me një dizajn tërheqës dhe modern me efektin e gurit dhe shtresë qeramikë në pjësën e brendshme, prodhuar në bashkëpunim me furnitor Italian. Shkëlqim dhe stil modern që përshtatet në çdo kuzhinë.

Pregatisni vakte të shijshme duke kursyer energji

Veshja CeramicaForte me pamjen e gurit është një produkt i cilësisë së lartë që ofron ushqime të shëndetshme pa yndyre - duke përdorur vetëm një pikë vaj për të lyer sipërfaqen e tenxheres për të pregatitur gjellën apo salcën. Temperatura shpërndahet menjëherë në tenxhere, dhe kërkon më pak energji për tu ngrohur dhe rezultati do të jetë ushqime të cilat janë të pasura me vlera ushqyese.

Miqësore me mjedisin

Pa përmbajtje PTFE dhe PFOA, qeramika është një alternative e shëndetshme dhe gjithashtu është shumë e mirë edhe për mjedisin – veshja me Delimano CeramicaForte është organike dhe gjatë prodhimit ajo është miqësorë ndaj mjedisit pasi lëshon një sasi të ulët të CO2 në mjedis.

Dorezë e Butë dhe Ergonomike e Integruar me Sensor Termo

Dorezën ergonomike dhe të butë në prekje që karakterizohet nga një sensor praktik termo i cili  e kthen ngjyrën e Delimano’s në portokalli kur ngrohet. Shijoni gatimin me dorezën praktike dhe komforte, e cila ju bën me dije kur të shtoni përbërësit.

Delimano Ceramica Delicia pot

Avantazhe

Për më shumë shije dhe jetesë të shëndetshme

Prodhuar me materiale të cilësisë së lartë - bazë alumini të përparuar me smalt silikoni në shtresën e jashtme dhe veshje miqësore me mjedisin dhe jetëgjate Delimano CeramicaForte në pjesën e brendshme dhe ju do të gatuani duke përdorur shumë pak yndyre.

Marka Kryesuese në treg Veshja CeramicaForte 3 Herë më pak ngjitje

Përbërje natyrale dhe organike veshja e brendshme CeramicaForte ka provuar nga testet 3 herë më pak ngjitje, deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve dhe 2 herë më shumë jetëgjatësi  nga market e tjera.

Siperfaqe e lëmuar, jo poroze dhe e lehtë për tu pastruar

Qeramika e përdorur në enët Delimano është shumë e butë dhe jo poroze, kështu ushqimet nuk do të ngjisin në tigan dhe do të jetë shumë e lehtë për tu pastruar. Gjithashtu ato mund të lahen edhe në lavastovilje.

Rekomandime

Rekomandohet për:

 • ata të cilët duan të gatuajnë në mënyre moderne dhe efiçente
 • cilindo që është duke kërkuar produktet më të mira në treg
 • për ata që preferojnë produkte cilësore për gatime të shëndetshme
 • njerëz të ndërgjegjshëm për mjedisin dhe minimizimin e impaktit në të
 • kushdo që preferon modernen por edhe stilin e sofistikuar dhe elegant italian
Info teknike

Informacione mbi produktin:

Materiali i jashtëm: bazë alumini me smaltin e silikonit në veshjen e jashtme

Materiali i brendshëm: eco-miqësorë me mjedisin dhe jetëgjatë falë qeramikës Delimano CeramicaForte me dizajn guri.

Të dhënat mbi Përbërjen:

 • Pa përmbajtje PTFE dhe PFOA
 • deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve se qeramikat e tjera në treg
 • 3 herë më pak ngjitje se markat e tjera me veshje qeramike në treg
 • 2 herë më shumë jetëgjatësi

Tipar i Veçantë: Dorëzë me dizajn Ergonomik, e butë në prekje, integruar në veshje e jashtme logo portokalli  Delimano

Mirëmbajtja: Mund të lahet edhe në lavastovilje me detergjent jo shumë të fortë ose me sfungjer enësh nga ana e butë.

Qëndrueshmëria ndaj temperaturës: deri në 450° C

Përmasa: 20, 24 cm

Çmimi: 4.990 Lekë

4.490 Lekë

Zgjidhni…

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve0 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!