• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Tenxhere Astoria 5 Litra + Kapak

-50%

0 KomenteVlerësimi

Tenxherja Delimano Astoria është një pjesë e re e teknologjisë së gatimit çelik - inox e cila ju mundëson të përgatisni ushqime të shijshme.

Për info na telefononi në numrin: 044514400

Çmimi normal: 7.998 Lekë

Çmimi 4.000 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Çdokush duhet ta ketë në kuzhinë.

Asnjë kuzhinë nuk është e plotë pa një tenxhere çelik - inox pasi është një nga paisjet thelbësore. Seti përfshin 1 tenxhereve 5L me material inoxi me një cilësi shumë të lartë dhe shtresë shumë të qëndrueshme dhe një kapak qelqi.

Përdorim i thjeshtë, cilësi e gjatë - e qëndrueshme.

Tenxherja Delimano Astoria është bërë nga cilësi e lartë çelik - inox 18/10. Forma tradicionale është e kombinuar me atë moderne. Kapaku i xhamit është i drejtë për këdo që dëshiron për të parë atë që po ndodh në tenxhere.

Avantazhet kryesore:

 • Largon ujin dhe yndyrnat fuqishëm për një pastrim sa më të lehtë.
 • E sigurt për përdorim me enë metalike.
 • Mund të përdoret në të gjitha sobat me korend, me gaz dhe induksion.  

DELIMANO ASTORIA POT 5 L

Avantazhe

Avantazhet kryesore:

 • Largon ujin dhe yndyrnat fuqishëm për një pastrim sa më të lehtë.
 • E sigurt për përdorim me enë metalike.
 • Mund të përdoret në të gjitha sobat me korend, me gaz dhe induksion.  
Info teknike

Informacione Teknike:

 • Materiali: çelik - inox 18/10.
 • Vëllimi: 5 litra
 • Lahet në lavastovilje.
 • Mund të përdoret në të gjitha sobat me korend, me gaz dhe induksion.  

Çmimi normal: 7.998 Lekë

Çmimi 4.000 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve0 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!