• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Tave për pjekje

ID: 104109034

0 KomenteVlerësimi

Tave për pjekje, prodhuar me material alumin të përparuar dhe smalt silikoni blu në pjesën e jashtme dhe harmonizimin e efektit të gurit me qeramikën CeramicaForte në veshjen e brëndshme. Një enë e pazëvëndësueshme në çdo kuzhinë dhe për këdo që pëlqen pjekjen dhe pregatitjen e ëmbëlsirave.

 • Nuk ngjit
 • Rezistente ndaj temepraturave deri në 450°C
 • E lehtë për tu pastruar
 • Përmasa: 35 x 27 cm

Fito ulje cmimi

Për info na telefononi në numrin: 044514400

Çmimi 5.990 Lekë

Club5* 5.390 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Linja inovative e enëve të kuzhinës

Tava për pjekje është pjesë e linjës më të re të enëve të kuzhinës Delimano me efektin e gurit dhe dizajnin e tij tërheqës. Prodhuar me një dizajn tërheqës dhe modern: smaltin e silikonit blu në veshjen e jashtme me harmonizimin e efektit të gurit dhe shtresës qeramikë në pjësën e brendshme. Shkëlqim dhe stil modern që përshtatet në çdo kuzhinë , rezistente ndaj gervishtjeve, gërryerjeve dhe sipërfaqe e lëmuar e cila nuk ngjit.

Tave për pjekje prodhuar me materialet më të mira në treg të cilat nuk ngjisin dhe janë dizenjuar në mënyrë të veçantë që të gatuani duke përdorur shume pak yndyre, mjafton vetëm një pikë vaj për të lyer sipërfaqen e tavës dhe gjithashtu do të ruani vlerat ushqyese dhe shijen.

Një proçes miqësor ndaj natyrës i cili është më i miri për shëndetin tuaj

Ndryshe nga veshjet e tjera që nuk ngjisin, veshja me Delimano CeramicaForte është organike, nuk përmban PFOA dhe gjatë prodhimit ajo është miqësorë ndaj mjedisit pasi lëshon një sasi të ulët të CO2 në mjedis.

Delimano Ceramica Delicia Roaster

Avantazhe

Cilësitë e veshjes CeramicaForte Ideale për gatime të shpejta dhe të shëndetshme

Qeramika është ideale për gatime të shëndetshme. Qeramika është ideale për gatime të shpejta dhe të shëndetshme sepse siguron përçueshmëri profesionale të nxehtësisë dhe ngrohje të shpejtë, kështu ju do të përfitoni më shumë kohë dhe energji gjatë proçesit të gatimit. Ju do te kurseni kohe dhe energji.

Nuk ngjit, nuk gërvishtet dhe rezistente ndaj gërryerjeve

Deri në 3 herë më pak ngjitje se markat e tjera me veshje qeramike në treg, deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve se qeramikat e tjera në treg dhe  2 herë më shumë jetëgjatësi.

Lehtësi në pastrim & lahen edhe në lavastovilje

Qeramika e re CeramicaForte nuk do të gërvishtet, cifloset apo të plasaritet. Nuk lë njolla, nuk ngjit, rezistente dhe më jetëgjatë se market e tjera, kjo alternative inovative ofron zgjidhjen më të mirë për enët e kuzhinës në tregun e sotëm. Kjo nuk lejon ushqimin të ngjitet dhe ju do të shijoni të gjitha benefitet duke konsumuar ushqime të shëndetshme. Tava mund të lahet edhe në lavastovilje.

Rekomandime

Rekomandohet për:

 • familjet apo individët të cilët janë duke kërkuar për tavë me përmasë të madhe
 • ata të cilët dëshirojnë të pregatisin vaktet më të mira për familjen dhe miqtë e tyre
 • individët të cilët ndjekin një regjim ushqimor të shëndetshëm
 • njerëz të ndërgjegjshëm për mjedisin dhe minimizimin e impaktit në të
 • kushdo që preferon modernen por edhe stilin e sofistikuar dhe elegant italian
Info teknike

Informacione mbi produktin:

Materiali i jashtëm: bazë alumini me smaltin e silikonit në veshjen e jashtme

Materiali i brendshëm: eco-miqësorë me mjedisin dhe jetëgjatë falë qeramikës Delimano CeramicaForte me dizajn guri.

Të dhënat mbi Përbërjen:

 • Pa përmbajtje PTFE dhe PFOA
 • deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve se qeramikat e tjera në treg
 • 3 herë më pak ngjitje se markat e tjera me veshje qeramike në treg
 • 2 herë më shumë jetëgjatësi

Mirëmbajtja: Mund të lahet edhe në lavastovilje me detergjent jo shumë të fortë ose me sfungjer enësh nga ana e butë.

Qëndrueshmëria ndaj temperaturës: deri në 450° C

Përmasa: 35 x 27 cm

Çmimi 5.990 Lekë

Club5* 5.390 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve0 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!