• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Rubinet elektrik për ngrohjen e ujit

ID: 102367595

9 KomenteVlerësimi

Nuk keni ujë të ngrohtë në shtëpi, si pasojë e rrethanave të ndryshme!

 • Ujë i ngrohtë 60°C në 5 sekonda
 • 2 Litra ujë në Minutë
 • Uji i ngrohtë menjeherë thjeshtë duke lëvizur dorezën e rubinetit
 • Kurseni ujin, kohën dhe energji
 • E lehtë për tu montuar dhe çmontuar.
 • Garanci: 6 muaj
Për info na telefononi në numrin: 044514400

Çmimi 7.990 Lekë

Club5* 6.790 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Merrni ujë të ngrohtë nga çezma në çdo moment në vetëm 5 sekonda

Nuk keni ujë të ngrohtë dhe keni probleme me linjën e ujit? Ju duhet ujë i ngrohtë në shtëpinë tuaj të pushimit apo në garazhdin tuaj por nuk keni instalime për ujin e ngrohtë? Përfitoni rubinetin elektrik për ngrohjen e ujit nga Delimano, i cili bën të mundur ngrohjen e ujit menjëherë në çdo moment që ju nevojitet!

Thjeshtë montojeni në lavaman, vendoseni në prizë dhe uji do të fillojë të ngrohet menjëherë!

Uji i ngrohtë nga çezma në vetëm 5 sekonda

Rubineti Delimano do të ngrohë ujin në vetëm 5 sekonda dhe ju mund të përdorni ujë të ngohtë pa ndërprerje.

Mënyrë e thjeshtë dhe e zgjuar për ambjente në të cilat nuk ka instalime për ujë të ngrohtë!

Ujë i nxehtë deri në 60 gradë

Me rubinetin nga Delimano uji do të ngrohet menjëherë deri në 60° thjeshtë duke lëvizur dorezën e rubinetit. Drita e kuqe do t'ju informojë që uji është i ngrohtë dhe ju mund të vazhdoni punën.

Nëse ju duhet uji i ftohtë thjeshtë rrotulloni dorezën në anën blu.

E lehtë dhe praktike për tu përdorur.

Pastërti dhe higjenë në çdo kohë

Nëse ju do të ngrohni uji nëpërmjet bolierit, uji do të qëndrojë në bolier për një kohë të gjatë. Me rubinetin elektrik Delimano uji do të qëndrojë i freskët dhe ju mund ta përdorni për çaj, supë apo kafe.

Përdoreni në kuzhinë, banjo, garazhd, kopësht...

Me rubinetin elektrik nga Delimano, ju do të keni ujë të ngrohtë në 5 sekonda.

 • Montojeni në kuzhinë tuaj dhe merrni ujë të ngrohtë për supë, kafe, çaj më shpejt dhe duke kursyer.
 • Montojeni në garazhdin apo vëndin tuaj të punës dhe pastroni duart me ujë të ngrohtë.
 • Montojeni në ambjentet e jashtme dhe përfitoni avantazhin e ujit të ngohtë kudo që ju ndodheni.

Me rubinetin elektrik për ngrohjen e ujit Delimano ju do të kurseni kohë, energji dhe ujë pa pasur nevojë të përdorni sistemin qëndror për ngrohjen e ujit.

Ajo që ju nevojitet është një çelës hidraulik dhe një prizë.

 Une jam një nenë e re moderne dhe jam gjithmonë e prirur për të provuar gjëra të reja. Por më parë kisha një sfide nuk mund të përballesha me mungesën e ujit të ngrohtë në shtëpi. Gjatë verës ne shkojmë shpesh në shtëpinë e pushimit dhe atje kisha të njëjtin problem!

Po mendoja të blija dy ngrohëse për ujin - një për në shtëpi dhe një për në shtëpinë e pushimit. Por bashkëshorti im më shpëtoi - ai porositi rubinetin elektrik për ngrohjen e uji Delimano. Është shumë e lehtë për tu montuar dhe çmontuar dhe ne e marrim me vete në makinë!
 

Dhe e fundit por jo më pak e rëndësishme - Ky rubinet ka dizajn elegant që përshtatet me çdo kuzhinë

Dizajn elegant, stil i rrumbullakët me plastikë të bardhë dhe metal, do ti shtojnë elegancën kuzhinës tuaj. Gjithashtu ky rubinet është shumë praktik edhe në përdorimin dhe mund të lëvizë majtas djathtas mbi lavaman.

Avantazhe

Rubinet elektrik për ngrohjen e ujit të çezmës

urseni ujin, kohën dhe energjinë me rubinetin elektrik nga Delimano - pa humbur ujin nëpërmjet tubave. Rubineti elektrik është i pakrahasueshëm dhe i domosdoshëm në çdo kuzhinë apo në çdo ambjent tjetër të shtëpisë ku uji i ngrohtë është i nevojshëm.

 • Hiqet lehtësisht për tu vendosur në lavaman të ndryshëm
 • E lehtë për tu montuar dhe çmontuar.
 • Dizajn modern që përshtatet me çdo kuzhinë.

Sistem automatik për kontrollin e nxehtësisë

Një sistem plotësisht i automatizuar dhe i kontrolluar me karakteristikën e veçantë me rezistencë në formë spirale. Shumë e lehtë për tu montuar dhe shumë e sigurtë.

Një mënyrë praktike dhe e thjeshtë për të kursyer kohë, energji dhe ujë

 • Kurseni ujë

  Ndryshe nga bolierët të cilët bëjnë të mundur ngrohjen e ujit dhe harxhojnë një sasi të konsiderueshme uji që përcillet nga rubineti e deri tek çezma, me rubinetin për ngrohjen e ujit Delimano uji do të ngrohet në mënyrë të menjëherëshme sapo ju të hapni rubinetin dhe në këtë mënyrë do të kurseni ujin dhe energjinë.

 • Kurseni energji

  Rubineti për ngohjen e ujit Delimano falë karakteristikave të veçanta do të bëjë të mundur ngohjen e ujit dhe në këtë mënyrë ju nuk do të humbisni kohë dhe energji.

 • Kurseni Kohë

  Uji do të ngrohet për 5 sekonda dhe në këtë mënyrë ju do të kurseni kohë. Nuk ju duhet më të prisni gjatë që të nxehet uji.

Rekomandime

Rekomandohet për:

 • Për personat të cilët banojnë në pallat dhe nuk kanë sistem për ujin e ngrohtë
 • Për momente kur nuk keni ujë të ngrohtë apo keni probleme me ujin e ngrohtë
 • Perfekte për shtëpitë e pushimit, apo rulotat
 • Për personat të cilët duan të gatuajnë në kopësht
Info teknike

Informacione Teknike:

 • Materiali: Plastik, metal
 • Voltazhi: 220-240V/50Hz
 • Fuqia: 3KW
 • Presioni: 0.04-0.6MPa
 • Sasia e ujit të ngrohtë deri në 2 Litra/në minutë
 • Pesha: 772 g
 • Kabëll: 1 m
 • Buton automatik për fikje dhe ndezje, nuk është e nevojshme të hiqet nga priza

Instruksione përdorimi

Ju lutem lexoni me kujdes manualin e përdorimit përpara përdorimit të produktit. Nëpërmjet këtij materiali ju do të merrni të gjithë informacionin e nevojshëm në lidhje me përdorimin dhe instalimin e ketij produkti.

Shkarko Manualin 

Çmimi 7.990 Lekë

Club5* 6.790 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve9 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.
Produkt WOW
Nje super produkt ! Me kursen kohe dhe energji , ne kuzhinen e cdo familje eshte produkt i domosdoshem !
Elida
Fantastik
Kam nje jave qe e perdor dhe kam shpetuar ! Ne cdo kohe kam uje te ngrohte dhe nuk harxhon shume energji elektrike .
Flutura
I papare
Kam 5 vjet ne shtepine time pa uje te ngrohte se nuk ishin bere lidhjet...imagjinoni dimrin...me thaheshin duart!!! Tani shpetovaaaaaa...praktik dhe ja vlen shume.
Marsilda
marsi
eshte nje produkt shume cilesor dhe ja vlen ta kene te gjithe ne shtepi ,,jua sugjeroj .
marsi
produkt fantastik
eshte fantastik montohet sh lehte dhe eshte multifunksional ngrohet per 1 min..jam teper e knaqur ja rekomandoj cdo kujt
fio
produkt fantastik
eshte fantastik ia vlen ta perdoresh...ngroh uje ne fare pak minuta...eshte multifunx dhe montohet sh lehte
fio
FANTASTIK
SHUME PRAKTIKE DHE EKONOMIK.JAM VERTETE SHUME E KENAQUR.ME KA NDERUAR NE KUZHINE
MARJANA
PRODUKT SHUME I MIRE
SUPER!!KAM RRETH NJE JAVE QE E PERDOR DHE ESHTE VERTET NJE MREKULLI ,E NGROH UJIN NE VETEM 5 SEC.ME KA NDIHMUAR SHUME NE KUZHINE,MUND TE THEM QE ME KA SHPETUAR NGA AJO PRITJA E GJATE PER UJIN E NGROHTE!DO JUA REKOMANDOJA TE GJITHVE!!!
ALDA
Produkt i dobishëm
Eshte shume praktik, kursen energji.
Nositi

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!