• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Prerëse në formë V

-30%

ID: 100340155

0 KomenteVlerësimi

Prisni me feta lloje të ndryshme ushqimesh shumë lehtë dhe pa u munduar me Delimano V Slicer.

Për info na telefononi në numrin: 044514400

Çmimi normal: 3.490 Lekë

Çmimi 2.440 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Për prerje me feta shumë thjeshtë dhe shpejtë

Pajisjet e sigurta në kuzhinë janë shumë të rëndësishme. Ato na ndihmojnë për të prerë ushqimin në feta shumë shpejt, për shembull perimet, frutat, djathin, bukën etj.

Prerësja në formë "V" ju ndihmon për të prerë në feta lloje të ndryshme ushqimesh shumë shpejtë dhe pa u munduar. Përdorin atë për të prerë:

 • lakër
 • tranguj
 • djathë
 • bukë të trasha
 • mish të ftohtë

Ushqimi i prerë në feta do të shkojë në enën mbajtëse gjatë proçesit të prerjes. Banaku i kuzhinës tuaj do të mbetet i pastër dhe ju mund të vendosni ushqimet e tjera që do tju duhen për tu pregatitur më pas.

Mund të rregulloni trashësinë e prerjes në feta

Ju mund të rregulloni trashësinë e prerjes dhe ajo mund të jetë aq e hollë sa një letër apo 6mm e trashë. Me pjesën vertikale ju gjithashtu mund të prisni me shirita(vija-vija).

Gishtat tuaj jane të sigurtë

Forma praktike e saj, dhe pozicioni ku vendosen ushqimet e bëjnë këtë paisje shumë të sigurtë. Ju nuk duhet të shqetësoheni për sigurinë e gishtave tuaj.

Ruan mprehtësinë dhe nuk ndryshket

Tehu prej çelik inox garanton mprehtësinë e përsosur dhe kënaqësi afatgjate në përdorim. Formë V e saj mundëson prerje në feta shumë thjeshtë edhe për produkte shumë të buta.

DELIMANO SPECIALE "V" SLICER

Avantazhe

Avantazhet :

 • Thika çeliku shumë të mprehta
 • E shoqeruar me një enë për ruajtjen e ushqimeve
 • Pjesa vertikale për prerje me shirita të hollë 
 • E lehtë dhe e sigurtë në përdorim
 • Material rezistent, lahet lehtësisht në pjata larëse

 

Rekomandime

Prisni edhe fetat më të trasha me një lëvizje

Tani është shumë e thjeshtë për të prerë në feta të holla. Vendosni ushqimin në prerëse, shtypeni atë sërisht mbi sipërfaqe dhe shtyjeni poshtë. Përsertiteni këtë veprimin derisa ushqimi juaj të jetë prerë.

Të gjitha pjesët mund të lahen në pjatalarëse.

Çmimi normal: 3.490 Lekë

Çmimi 2.440 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve0 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!