• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Kapak qelqi

0 KomenteVlerësimi

Kapaku i qelqit Delimano i përshtatshëm për të gjitha tenxheret dhe tiganët. Dorezë praktike me material bakelit për të vendosur lugën gjatë gatimit.

 • Praktik
 • I lehtë për tu pastruar
 • I përshtatshëm për çdo tenxhere dhe tigan
 • I disponueshëm në përmasën 20 / 24 / 26 / 28 cm.
Për info na telefononi në numrin: 044514400

Çmimi: 1.190 Lekë

1.070 Lekë

Zgjidhni…

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Cilësia e lartë Pyrex e kapakut të qelqit

Kapaku Delimano Ceramica Delicia është i përsosur në linjën e re dhe inovative të tiganëve dhe tenxhereve i punuar me dizanj të modës së re. Prodhuar nga cilësi e lartë Pyrex që ju lejon të shikoni ushqimin ndërkohë që përgatisni ushqime të shijshme. 

Kurseni energji dhe shkurtoni kohen e gatimit.

Ka një kohë të vazhdueshme për të parë gjellën që po pergatisni. Kapaku Delimano ju lejon ta bëni këtë pa e hequr kapakun. Kështu kurseni energji dhe shkurtoni kohën e gatimit.

Doreze druri praktike.

Trajtuar në mënyrë praktike që ju lejon të vendosni lugën e drurit në dorezen e kapakut.

Elegancë moderne e stilit Italian.

Kapaku është pjesë e një game të re të tenxhereve dhe tiganëve, zhvilluar sëbashku me një ofrues Italian, si nje zëvëndësues për linjat Delimano Prima dhe prima+.

Delimano Ceramica Delicia lid

Avantazhe

Cilësi e lartë Pyrex ju lejon të shikoni gjatë ushqimet gjatë gatimit pa humbur energji dhe nxehtësi

Kapaku i qelqit me materilin cilesore Pyrex ju lejon të shikoni ushqimin gjatë kohë që jeni duke gatuar - në këtë mënyrë ju do të kurseni energji dhe nxehtësi. Pjesa anësore e kapkut nuk lejon derdhjen e ujit dhe ushqimeve gjatë gatimit.

Rezistent ndaj temperaturave të larta dhe material i fortë i cili nuk thyet, i reziston kohës

Kapaku Delimano Delica është prodhuar me materiale cilësore për ti rezistuar kohës dhe është shumë rezistent dhe i fortë.

Lehtësi në pastrim, përshtatet gjithashtu edhe me enët e markave të tjera

Kapaku është shumë i lehtë për tu pastruar dhe mund të lahet edhe në lavastovilje. Ky kapak është i disponueshëm në përmasat  20 / 24 / 26 dhe 28 cm. Gjithashtu ky kapak mund të përdoret jo vetëm për enët Delimano por edhe për enët e markave të ndryshme.

Rekomandime

Rekomandohet për:

 • të gjitha enët e gatimit  Delimano
 • ata të cilët janë duke kërkuar për kapak qelqi me materiale cilësore
 • përshtatet me të gjitha tenxheret dhe tiganët me diameter 20/24/26/28 cm
 • ata të cilët janë duke kërkuar kapak qelqi Pyrex praktik dhe të lehtë për tu pastruar
Info teknike

Informacione mbi produktin:

Materiali:         

 • Qelq rezistent
 • Kornize inox rreth xhamit

Përmasa: 20/24/26/28 cm

Karakteristikë e veçantë: Dorezë bakelit për të mbajtur lugën gjatë kohës që gatuani

Çmimi: 1.190 Lekë

1.070 Lekë

Zgjidhni…

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve0 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!