Nuk keni produkte në shportë

Provo

Kosmodisk për masazhimin e shtyllës kurrizore Kosmodisk Classic

Photo
Video
-50%

Kosmodisku është mjet i thjeshtë dhe efektiv, i testuar klinikisht, i cili zvogëlon deri në 80% apo eleminon dhembjen e shpinës, pa asnjë efekt anësor.

Shpina juaj do t'ju jetë mirënjohëse!

Kosmodisk për masazhimin e shtyllës kurrizore Kosmodisk Classic

Çmimi: 8.490 Lekë


Oferta: 4.250 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Kosmodisku është mjet i thjeshtë dhe efektiv, i testuar klinikisht, i cili zvogëlon deri në 80% apo eleminon dhembjen e shpinës, pa asnjë efekt anësor.

Shpina juaj do t'ju jetë mirënjohëse!

Më shumë
Detajet e produktit

Shpina juaj do t'ju jetë Mirënjohëse!

Kosmodisku është mjet i thjeshtë dhe efektiv, i cili zvogëlon apo eleminon dhembjen e shpinës.

Përbëhet nga dy pjesë: një e gjatë për për të gjithë shtyllën kurrizore dhe një pjesë të shkurtër për pjesën e poshtme të shpinës. Kosmodisk është i testuar klinikisht dhe rezultatet e testit tregojnë se dhimbja e shpinës përmirësohet deri në 80%.

Nuk ka efekte anësore dhe mund të përdoret shumë mirë e me sukses bashkë me metoda të tjera terapeutike, qofshin tradicionale apo moderne.

Shtoni Kosmodisk në listën tuaj të blerjes, dhe kështu lehtësoni ose zhdukni plotësisht dhimbjen e shpinës.

Kosmodisk është i rehatshëm, portativ, plotësisht i lakueshëm, i lehtë për t’u përdorur dhe nuk ka efekte anësore.

Ai mund të vishet madje edhe poshtë rrobave dhe përshtatet plotësisht me formën e shpinës suaj.

Avantazhet:

 • Qetësim i dhembjes së shpinës gjatë përdorimit
 • Veti terapeutike
 • I rehatshëm
 • Elastik, plotësisht i lakueshëm
 • Nuk ka efekte të dëmshme anësore
 • Trajtim pa barna industriale mjekësore
 • Praktik në përdorim (edhe poshtë rrobave)
 • Përshtatet me lehtësi
 • Lehtëson dhembjet e shpinës
 • Parandalon krijimin e dhembjes së shpinës

Kosmodisku është një mjet i testuar klinikisht

 • Kosmodisku është një mjet i thjeshtë dhe efektiv, i cili zvogëlon apo eliminon dhembjet e shpinës.
 • Bazuar në rezultatet e testeve klinike, rreth 80% e njerëzve ndjejnë një lehtësim të dhembjes së shpinës, dhembja reduktohet ose zhduket.
 • Nuk ka efekte anësore dhe mund të përdoret shumë mirë e me sukses bashkë me metoda të tjera terapeutike, si ato tradicionale dhe ato moderne.
 • Përbëhet nga dy pjesë: një të gjatë që vendoset përgjatë shtyllës kurrizore dhe një të shkurtër për pjesën e poshtme të shpinës.

Per te gjitha ata qe kane dhimbje shpine

 • Per te gjithe ata qe duan rehati

  Eshte i rehatshem dhe nuk pengon aktivitetin tuaj te perditshem

 • Per ata qe kane tension muskular

  Stimulon muskujt dhe gjeneron ngohtesine per te qetesuar tensionin e muskujve

 • Per ata qe kane nevoje per mbeshtetje shtese

  Dizenjuar per personat qe rrin ulur per nje kohe te gjate

 • Per te gjithe ata qe kane dhimbje shpine

  Keshilluar me eksperte dhe atlete dhe garanton efekte pozitive

Informacione teknike

Ne paketim përfshihet:

 • 1 x pjese e gjate per shtyllen kurrizore
 • 1 x pjesa e shkurter per mesin

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star