Nuk keni produkte në shportë

Provo

Fshesa thithëse Shark

Photo
Video
-43%

Shark Navigator Lift-Away është thithësja që nuk humbë fuqinë dhe ka sistem plotësisht të mbyllur! Sistemi i shkëlqyer për njerëzit me alergji, pasi asnjë grimë pluhur nuk do të kthehet prapë në ajrin tuaj! Dysheme dhe qilima më të pastër se kurdoherë

 • Më në fund ska më pluhura
 • Fuqia: 1200W
 • Garanci: 6 muaj
Fshesa thithëse Shark

Çmimi: 34.990 Lekë


Oferta: 19.990 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Shark Navigator Lift-Away është thithësja që nuk humbë fuqinë dhe ka sistem plotësisht të mbyllur! Sistemi i shkëlqyer për njerëzit me alergji, pasi asnjë grimë pluhur nuk do të kthehet prapë në ajrin tuaj! Dysheme dhe qilima më të pastër se kurdoherë

 • Më në fund ska më pluhura
 • Fuqia: 1200W
 • Garanci: 6 muaj
Më shumë
Detajet e produktit

Dysheme dhe qilima më të pastër se kurdoherë

Fshesa e re Shark Navigator Lift-Away është fshesa me vakum më e manovrueshme, dhe më e fuqishme që keni patur ndonjëherë. Pastroni më shpejtë, më lehtë dhe më mirë se kurrë më parë me Shark Navigator lift-Away.

Produkt më i fuqishëm për pastrime në thellësi, depozitë e madhe për pluhurin, e lehtë dhe nuk bën zhurmë. Tani është me gjysmën e kostos në krahasim me markat e tjera! Fshesa mban papastërtitë dhe pluhurin larg nga filtrat dhe e vendos direkt në mbajtësen e madhe. Me kalimin e kohës, filtrat do të qëndrojnë të pastër për një kohë të gjatë, duke rezultuar në thithje të qëndrueshme dhe të shpejtë. Kjo do të thotë që vakumi mban fuqinë e saj thithëse dhe nuk humbet fuqinë e pastrimit. Dhe, nuk ka nevojë për zëvendësimin e filtrave të kushtueshem.

 

Më në fund ska më pluhura

Çertifikuar nga Fondacioni Britanik kundra Alergjive për Teknologjine e saj unike anti alergjike, Shark Navigator Lift-Away është vërtetuar shkencërisht që redukton ekspozimin ndaj alergjenëve, duke ndaluar dhe bllokuar 99.9% të pluhurit dhe alergjenëve në brendësi të vakumit, dhe nuk i lejon të dalin në ajrin ku merrni frymë. Kjo është pajisja më e re kundër pluhurit në shpi dhe për ata që vuajnë nga alergjitë e ndryshme.

Shark Navigator Lift-Away është thithësja që nuk humb fuqinë dhe ka sistem plotësisht të mbyllur! Sistemi i shkëlqyer për njerëzit me alergji, pasi asnjë grimë pluhur nuk do të kthehet prapë në ajrin tuaj!

2 funksione për më shumë efiçiencë

Përdorni funksionin e pastrimit dysheme kur e përdorni në sipërfaqe të vështira ose në qilima delikat. Ai është funksioni që përdoret për pastrimin e dyshemesë.

Përdor funksionin e roll furçë kur dëshironi të pastroni në thellësi qilimat tuaj, si dhe kur doni të hiqni qimet, leshin, dhe fibrat.

Rekomandohet për :

 • Për të gjithë ata që duan të kenë një shtëpi të pastër
 • Për ata që duan të kursejnë para
 • Për ata që nuk e durojne pluhurin

Me fshesën Shark ju mund të pastroni:

 • E përshtashme për çdo sipërfaqe (pllaka, parket, tapet etj)

 • Pastroni pluhurat

 • Pastroni kolltuqet dhe divanët

 • Pastroni makinën tuaj

Eleminon 99,99% të alergjeneve – teknologji thithëse për mjedis të pastër

Është ndonjëri në familje tuaj duke vuajtur nga alergjitë prej pluhurave? Kolliten, teshtijnë … Me Shark Navigator ju më në fund do të shijoni ajër të pastër në shtëpinë tuaj! Shark Navigator Lift-Away është testuar shkencërisht që zvogëlon prezencën e alergjeneve, duke mbyllur 99.99% të pluhurave brenda në vakum, e jo duke e hedhur atë në ajrin që ju merrni.

Sistemi i mbyllur do të ju mbajë të mbuluar dhe do të bëjë jetën më të lumtur të atyre që vuajnë nga alergjitë.

Me Navigator, asnjë grimcë pluhuri nuk do të emetohet në ajër sikur më parë – vetëm ajër i pastër dhe i freskët!

Vlerësimet e klientëve 7 Vlerësime

5

7 Vlerësime

Produktet 7

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

ina

www.delimano.al

17/08/2017

super
e kam marr kam 3 vjet dhe jam shume e kenaqur tani qe kam edhe femij te vogel problemin e pluhurave nuk e kam me problem

xheni

www.delimano.al

28/09/2016

pershendetje
dua te di sa e ka fuqine e motorrit dhe fuqine e thithje fshesa shark

Zana

www.delimano.al

28/09/2014

Produkti im i preferuar
Produkti im i preferuar. Pastron shume mire dhe fakti qe depozita lahet eshte shume lehtesim i madh, krahasuar me ato qeset qe kane fshesat e tjera. Ja vlen shume ndaj e rekomandoj!

artani

www.delimano.al

29/05/2014

Shume i kenaqur
Jam shume i kenaqur me produktet dhe me dhuraten qe me dhate. faleminderit

oni

www.delimano.al

07/01/2014

interesim
jam e interesuar rreth ketij produkti porse dua te di garancine qe ofrohet nga ana juaj ne rast blerjeje

liri

www.delimano.al

18/09/2013

Fshesa shume e mire
Tani shtepia ime eshte me e paster

arjan

www.delimano.al

18/09/2013

Shume i mire
Tani kam pastruar shtepine rehat

Produktet 7