Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti i këllëfëve Dormeo Toylines

Dizanj i gjallë për çdo dhomë gjumi për fëmijë. Një kombinim i bukur i 2 lodrave miqësore dhe vijave moderne, secili në njërën anë mundëson që fëmija juaj ta bëjë shtratin e tij / e saj me 4 kombinime të ndryshme. 100% pambuk për më tepër butësi. Për të 2 gjinitë.

Seti i këllëfëve Dormeo Toylines
3.990 Lekë
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Dizanj i gjallë për çdo dhomë gjumi për fëmijë. Një kombinim i bukur i 2 lodrave miqësore dhe vijave moderne, secili në njërën anë mundëson që fëmija juaj ta bëjë shtratin e tij / e saj me 4 kombinime të ndryshme. 100% pambuk për më tepër butësi. Për të 2 gjinitë.

Më shumë
Detajet e produktit

Sepse të gjithë fëmijët pëlqejnë të luajnë...

Të gjithë fëmijët janë të gjallë kështu që pse nuk u jepni atyre mundësinë të luajnë edhe kur ato sapo janë zgjuar në mëngjes dhe para se ato të flejnë për një natë të gjatë.

Kombinim argëtues i 2 karaktereve miqësore Kafshë & Vija.

Seti i këllëfëve Toylines përmban një argëtim dhe përzierje miqësore të 2 karaktereve të kafshëve dhe vijave shumëngjyrëshe horizontale - një dizanj në çdo anë. Shoqëruar me këllëfin e jastëkut, i mundëson fëmijëve për ta bërë shtratin e tyre me 4 kombinime të ndryshme.

Krijo një harmoni të gjallë.

Ky set këllëfësh është projektuar posaçërisht për të krijuar një humor të gjallë që sjell imagjinatën e fëmijës suaj dhe gjithashtu ju ndihmon të krijoni një dhomë gjumi ku fëmijët kanë dëshirë të qëndrojnë.

100% pambuk me ndjesi natyrore.

E pasur me cilësi të lartë 100 % pambuk për një ndjesi natyrore dhe të butë ndaj lëkurës.

Mbyllja e jorganit dhe këllëfit të jastëkut me buton.

Këllëfi i jorganit dhe jastëkut mbyllet me buton që e bëjnë atë të qëndrueshëm.

I lehtë për tu ruajtur.

Seti i këllëfëve dormeo është projektuar me karakteristikat e kujdesit të lehtë, duke e bërë të fortë, të qëndrueshëm dhe të lehtë për tu ruajtur.

DORMEO TOYLINES BEDDING SET 140X200

Informacione Shtesë

Sepse të gjithë fëmijët pëlqejnë të luajnë...

Të gjithë fëmijët janë të gjallë kështu që pse nuk u jepni atyre mundësinë të luajnë edhe kur ato sapo janë zgjuar në mëngjes dhe para se ato të flejnë për një natë të gjatë.

Kombinim argëtues i 2 karaktereve miqësore Kafshë & Vija.

Seti i këllëfëve Toylines përmban një argëtim dhe përzierje miqësore të 2 karaktereve të kafshëve dhe vijave shumëngjyrëshe horizontale - një dizanj në çdo anë. Shoqëruar me këllëfin e jastëkut, i mundëson fëmijëve për ta bërë shtratin e tyre me 4 kombinime të ndryshme.

Krijo një harmoni të gjallë.

Ky set këllëfësh është projektuar posaçërisht për të krijuar një humor të gjallë që sjell imagjinatën e fëmijës suaj dhe gjithashtu ju ndihmon të krijoni një dhomë gjumi ku fëmijët kanë dëshirë të qëndrojnë.

100% pambuk me ndjesi natyrore.

E pasur me cilësi të lartë 100 % pambuk për një ndjesi natyrore dhe të butë ndaj lëkurës.

Mbyllja e jorganit dhe këllëfit të jastëkut bëhet me buton.

Këllëfi i jorganit dhe jastëkut mbyllet me buton që e bëjnë atë të qëndrueshëm.

I lehtë për tu ruajtur.

Seti i këllëfëve dormeo është projektuar me karakteristikat e kujdesit të lehtë, duke e bërë të fortë, të qëndrueshëm dhe të lehtë për tu ruajtur.

DORMEO TOYLINES BEDDING SET 140X200

Të dhëna teknike
Bed Size Single Bed
Materiali pambuk percale
Programi Dormeo salloni
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

 
1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality