Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tapet 55x125 cm Dormeo Silky Touch

Photo
Video
-60%

Tapet Silky touch zgjidhja perfekte për dhomën tuaj të gjumit. Shtrese me material memory e mbuluar me një material shumë të butë si pellush. Dizenjuar për t'ju dhuruar rehati në çdo hap që hidhni mbi të. E përshtatshme për çdo lloj sipërfaqe. Tapeti gjithashtu ka edhe një shtresë që nuk e lejon të rrëshkasë. Lahet me 30°C. I disponueshëm në ngjyrë bezhë. Përmasa 55x125 cm.

Tapet 55x125 cm Dormeo Silky Touch

Çmimi: 9.490 Lekë


Oferta: 3.796 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Tapet Silky touch zgjidhja perfekte për dhomën tuaj të gjumit. Shtrese me material memory e mbuluar me një material shumë të butë si pellush. Dizenjuar për t'ju dhuruar rehati në çdo hap që hidhni mbi të. E përshtatshme për çdo lloj sipërfaqe. Tapeti gjithashtu ka edhe një shtresë që nuk e lejon të rrëshkasë. Lahet me 30°C. I disponueshëm në ngjyrë bezhë. Përmasa 55x125 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Butësi e paimagjinueshme në çdo hap

Energji pozitive ashtu si hapat tuaj çdo mëngjes. Tapeti Dormeo Silky është dizenjuar në mënyrë të veçantë për të siguruar ndjesinë e butësisë dhe rehatinë në çdo hap që ju hidhni.

Përshtatet me shputat e këmbëve

Tapeti Silky është i përbërë nga një shtresë memory 2 cm e cila përshtatet më së miri me shputat e këmbëve. Materiali i saj i butë në sipërfaqen e tapetit siguron rehati dhe butësi në çdo hap që ju hidhni.

Material i cili nuk lejon rreshkitjen

Tapeti në pjesën e poshtme të tij është i përbërë nga nje material i cili nuk lejon rrëshkitjen. Tapeti Dormeo Silky është i përshtatshëm edhe për sipërfaqe të cilat janë me ngrohje në pjesën e poshtme, gjithashtu është perfekt për këdo që preferon një ambjent të rehatshëm dhe të butë që në hapat e parë që hedh çdo mëngjes.

Lahet në lavatriçe

Tapeti Dormeo Silky lahet edhe në lavatriçe, dhe gjithashtu është i përshtatshëm edhe për ata të cilët vuajnë nga alergjitë.

Ngjyrë bezhë e cila përshtatet me çdo dekor

Ky tapet është i disponueshëm në ngjyrën bezhë dhe kombinohet me çdo dekor. Tapeti Dormeo Silky është pjesë e koleksionit Dormeo Silky dhe përshtatet më së miri me të gjitha produktet e tjera të kësaj linje si seti i këllëfeve, tapeti, batanija dhe të gjitha produktet e tjera të këtij koleksioni.

Informacione Shtesë

I përshtatshëm për:

  • Personat që dëshirojnë më shumë rehati në jetën e tyre
  • Dhomat e gjumit
  • Personat e moshuar
  • Fëmijë do e dashurojnë atë
  • Personat që vuajnë nga alergjia e pluhurave
Të dhëna teknike
Materiali material memory, polistër
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star