Nuk keni produkte në shportë

Provo

Shtresë Divani dhe Krevati Dormeo Ergonomic contour

Photo
Video

Shtresa e dyshekut Ergonomic është dizenjuar në mënyrë të veçantë për t'ju ndihmuar të bëni një gjumë të mirë e të rehatshëm. Shijoni masazhimin e lehtë gjatë gjumit dhe zgjohuni plotësisht të rekasuar dhe shplodhur.

Me çdo blerje Dormeo ju mund të fitoni 1 dhomë gjumi Brunes në vlerë 1.290 Euro ose 1 nga 10 dhuratat Dormeo.
Shtresë Divani dhe Krevati Dormeo Ergonomic contour
Nga 15.990 Lekë Deri në
7.990 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Shtresa e dyshekut Ergonomic është dizenjuar në mënyrë të veçantë për t'ju ndihmuar të bëni një gjumë të mirë e të rehatshëm. Shijoni masazhimin e lehtë gjatë gjumit dhe zgjohuni plotësisht të rekasuar dhe shplodhur.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati maksimale gjatë gjumit

Shtresa e dyshekut Dormeo Ergonomic do të kthejë divanin ose dyshekut tuaj të parehatshëm në një ambjent të rehatshëm gjumi në pak sekonda. Është zgjidhja perfekte nëse ju vijë miq pa ju lajmëruar dhe për cilindo që dëshiron ti shtojë rehatinë dyshekut apo divanit të vjetër.

Shtresa e dyshekut Dormeo kombinon më të mirën e dy fjalëve: ju jep ndjesinë e butësisë dhe në të njejtën kohë siguron maksimumin e përshtatjes duke bërë të mundur shpërndarjen e peshës trupore, duke siguruar një gjumë të rehatshëm. Siguron mbështetje të lehtë për kokën dhe këmbët, mbështetje mesatare për shpatullat dhe vithet, dhe një mbështetje të fortë për mesin dhe bustin.

Shijoni masazhimin e lehtë

Shtresa e dyshekut Dormeo Ergonomic Contour ka një strukturë speciale e cila ju jep ndjesinë e masazhimit të lehtë gjatë gjumit. Kjo strukturë inovative gjithashtu siguron qarkullimin e ajrit në shtresë, duke reduktuar nxehtësinë dhe lagështinë.

Për ti shtuar freski dhe ajërosje shtresës, mbulesa e tij është me AirX - material Airmesh. Ky material siguron qarkullimin e vazhdueshëm të ajrit në shtresë dhe siguron një ambjent gjumi të thatë dhe të freskët.

Ecocell® - cilësi e lartë

Materiali i brëndshëm i shtresës është i përbërë nga sfungjer Ecocell®. Ecocell® është një material i cilësisë së lartë, dizenjuar për një gjumë të rehatshëm. Strukture tre dimensionale e cila siguron qarkullimin e ajrit dhe ofron përshtatjen e duhur në çdo pjesë të trupit.

Fortësia e sfungjerit lejon që ai të marrë formën e tij pamvarësisht peshës, dhe ndërkohë natyra elastike e Ecocell® përshtatet me trupin duke ju dhënë rehatinë e dëshiruar gjatë gjithë kohës.

Të dhëna teknike
Bërthama PU foam (Ecocell®)
Lartësia 5 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa Pjesa e sipërme: 100% poliestër; Pjesa anësore 100% poliestër (AirX System); Pjesa e poshtëme: 100% poliestër me pika anti rrëshkitje
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo fjetja
Zonat e fortësisë 5

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star