Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti i këllëfeve Dormeo Zig-Zag

Photo
Video
-30%

Material 100% pambuk satten dhe ngjyra të lehta e moderne dhe me dizajn tërheqës zig-zag. Material 100% pambuk satten, një material i cili do ti shtojë shkëlqimin dhomës tuaj të gjumit. 2 ngjyra jeshile dhe gri.

Me çdo blerje Dormeo ju mund të fitoni 1 dhomë gjumi Brunes në vlerë 1.290 Euro ose 1 nga 10 dhuratat Dormeo.
Seti i këllëfeve Dormeo Zig-Zag

Çmimi: 4.990 Lekë


Oferta: 3.490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Material 100% pambuk satten dhe ngjyra të lehta e moderne dhe me dizajn tërheqës zig-zag. Material 100% pambuk satten, një material i cili do ti shtojë shkëlqimin dhomës tuaj të gjumit. 2 ngjyra jeshile dhe gri.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtojini dritë dhe ngjyra dhomës tuaj

Ju pëlqejnë ngjyrat e lehta dhe dëshironi të krijoni një pamje tërheqëse në dhomën tuaj të gjumit? Dormeo ju ofron setin më të veçante me dizajnin e tij Zig Zag i cili do ti shtojë gjallëri dhomës tuaj falë ngjyrave moderne dhe të lehta të cilat kombinohen lehtësisht me çdo ambjent.

Dizajn Zig Zig dhe ngjyra të këndshme

Seti i këllëfeve Dormeo Zig-Zag ka dy anë të ndryshme gjë e cila ju lejon ta përdorni në dy versione të ndryshme ose mund ta kombinoni me sete të tjera këllëfësh. Dizajni i tij me zig zag dhe ngjyrat e lehta do ti japin këtij seti një pamje dinamike dhe trendy. Pjesa e brëndshme e këllëfit është njëngjyrëshe jeshile ose gri.

100% pambuk satten siguron shkëlqim

Seti i këllëfëve Zig Zag është prodhuar me material 100% pambuk satten, një material i cili do ti shtojë shkëlqimin dhomës tuaj të gjumit. Ky set pershatet me se mire me batanijet dhe jasteket Zig Zag.

Praktike dhe lehtësi në mirëmbajtje

Këllëfi i jorgani në pjesën e fundit të tij mbyllet me kopsa ndërsa këllëfët e jastëkut kanë mbyllje të drejtë. Ky set është i disponueshëm në 2 ngjyra gri dhe jeshile.

Informacione Shtesë

Rekomandohet për:

 • Për ata të cilët janë të apasionuar pas butësisë
 • Për ata të cilët preferojnë ngjyrat e ndezura
 • Për ata të cilët duan të pasurojne dhomën e tyre me modelet më të reja

Informacione mbi produktin:

Përmasa:

 • Këllëf jorgani 140x200 & këllëf jastëku 50x70
 • Këllëf jorgani 200x200 & 2 këllëf jastëku 50x70

Materiali:

 • 100% pambuk satten

Mirëmbajtja:

 • Lahen në lavatriçe me 40°
 • Mos përdorni zbardhues
 • Shtrydhje në temperaturë të ulët
 • Mund të hekurosen
Të dhëna teknike
Materiali pambuk
Programi Dormeo salloni
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star