Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti i këllëfëve Dormeo Symphony

-47%

Seti i mrekullueshëm me dizajn me pika, i disponueshëm në 4 kombinime të ndryshme ngjyrash, material 100% pambuk, do ti shtojë elegancën dhe komfortin dhomës tuaj të gjumit.

Seti i këllëfëve Dormeo Symphony

Çmimi: 7.490 Lekë


Oferta: 4.000 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti i mrekullueshëm me dizajn me pika, i disponueshëm në 4 kombinime të ndryshme ngjyrash, material 100% pambuk, do ti shtojë elegancën dhe komfortin dhomës tuaj të gjumit.

Më shumë
Detajet e produktit

Lejoni butësinë dhe ngrohtësinë e setit të këllëfëve t'ju mbështjellë çdo natë

Seti i këllëfëve Dormeo Symphony do të rifreskojë pamjen e dhomës tuaj falë kombinimit të ngjyrave të ndezuara dhe dizajnit me pika. Katër kombinime të ndryshme ngjyrash të cilat do t'ju japin mundësinë të zgjidhni se cila prej tyre ju përshtatet më shumë me dhomën tuaj atë gjumit.

Për më shumë variacion, ky set në njerën anën është njëngjyrësh dhe me dizajn me pika në anën tjetër. Seti i këllëfëve Dormeo Symphony mund të kombinohet lehtësisht edhe me llojet e tjera të aksesorëve Dormeo.

Material pambuk

Falë përbërjes 100% pambuk ky set do t'ju falë butësi dhe ngrohtësi gjatë gjithë natës. Material natyral i cili është ideal për personat me lëkurë sensitive dhe ata të cilët dëshirojnë të shijojnë butësinë e pambukut për një gjumë të rehatshëm.

Informacione Shtesë

Rekomandohet për:

  • Për ata të cilët janë të apasionuar pas butësisë
  • Për ata të cilët preferojnë ngjyrat e ndezura
  • Ideale për fëmijet dhe adoleshentët
  • Për ata të cilët duan të pasurojne dhomën e tyre me modelet më të reja
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Mbyllje me Zinxhir
Materiali pambuk
Ngjyrat e disponueshme bezhë, blu, jeshile, lejla
Programi Dormeo salloni
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

 
1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality