Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti i këllëfëve Dormeo Natural Touch

Photo
Video
-30%

Seti i këllëfëve Natural Touch elegant, bashkëkohor një vlerë e shtuar në dhomën tuaj të gjumit. Material 100% pambuk i butë satten. I disponueshëm në ngjyrat: pana, bezhë, kafe. Lahet në 40℃. Seti tek përfshin këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm, seti dopjo përfshin këllëf jorgani 200x200cm dhe 2 këllëf jastëku 50x70cm.

Seti i këllëfëve Dormeo Natural Touch

Çmimi: 6.490 Lekë


Oferta: 4.540 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti i këllëfëve Natural Touch elegant, bashkëkohor një vlerë e shtuar në dhomën tuaj të gjumit. Material 100% pambuk i butë satten. I disponueshëm në ngjyrat: pana, bezhë, kafe. Lahet në 40℃. Seti tek përfshin këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm, seti dopjo përfshin këllëf jorgani 200x200cm dhe 2 këllëf jastëku 50x70cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtojini luksin dhomës tuaj me setin Natural Touch

Përjetoni një eksperincë luksoze falë setit të mrekullueshëm Natural Touch! Mbyllni sytë dhe pregatituni për gjumë të qetë dhe plotë ëndrra, të cilin mund t'jua dhurojë vetëm seti i këllëfëve Dormeo.

Kjo është mënyra sesi ne e imagjinojmë gjumin - dhe ne kemi kapur magjinë e gjumit në koleksionin e Natural Touch, prodhuar me material pambuk satten dhe me një pamje luksoze prej mëndafshi.

3 ngjyra të cilat kombinohen lehtësisht me dhomën tuaj të gjumit

Për ti dhënë më shumë hijeshi dhe pamje dhomës tuaj ne kemi zgjedhur 3 ngjyra të sofistikuara si shampanjë bezhë, pana dhe kafe.

Këllëfi i jorganit në pjesët anësore të tij ka të qëndisur një bordure e cila do ti shtojë luksin dhe hijeshinë këtij këllëfi. Bordura Oxford në këllëfin e jastëkut do ti shtojë elegancën në pamje.

Seti tek përfshin:

 • 1 x këllëf jorgani 140x200
 • 1 x këllëf jastëku 50x70

Seti dopjo perfshin:

 • 1 x këllëf jorgani 200x200
 • 2 x këllëf jastëku 50x70

Butësi e pakrahasueshme

Falë materialit pambuk saten ju do të ndjeni butësinë e pakrahasueshme në lëkurën tuaj.

Dormeo Natural Touch Bedding Set Beige

Informacione Shtesë

Rekomandohet për:

 • Për personat të cilët kërkojnë produkte elegante dhe luksoze
 • Personat që preferojnë ndjesinë që fal mëndafshi
 • Për personat të cilët përdorin vetëm materiale 100% natyrale
 • Dhurata ideale për të sapomartuarit ose prindërit
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Mbulesa e Jorganit: mbyllje me kopsa. Këllëfi i jastëkut: me xhep
Materiali pambuk saten
Ngjyrat e disponueshme bezhë, fildisht, kafe
Programi Dormeo salloni
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star