Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti i këllëfëve me pika Dormeo Polka

Photo
Video

Seti i këllëfëve me pika i cili mund të kombinohet në 4 variante të ndryshme. Materail 100% pambuk Percale shumë i butë në prekje. I disponueshme në ngjyrë gri dhe lejla.

Seti i këllëfëve me pika Dormeo Polka
Nga 5.490 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti i këllëfëve me pika i cili mund të kombinohet në 4 variante të ndryshme. Materail 100% pambuk Percale shumë i butë në prekje. I disponueshme në ngjyrë gri dhe lejla.

Më shumë
Detajet e produktit

Seti i këllëfëve me pika

A e dini se? Pikat janë gjithmonë në modë. Dizajn klasik, i cili i reziston kohës dhe që i jep hijeshi dhomës së gjumit. Ky set mund të përdoret në të dyja anët, pamje te ndryshme në një set të vetëm!

Materail 100% pambuk Percale i cili do t'ju dhurojë butësi dhe ngrohtësi në ëdo prekje!

Gjithashtu me këtë set ju mund të bëni 4 kombinime të ndryshme, pra 4 pamje në një set të vetëm.

2 ngjyra

Seti i këllëfëve me pika është i disponueshëm në 2 ngjyra:

 • Gri
 • Lejla

dhe në 2 përmasa:

 • këllëf jorgani 140x200 dhe 1 këllëf jastëku 50x70
 • këllëf jorgani 200x200 dhe 2 këllëf jastëku 50x70
Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • 100% pambuk percale
 • dizajn modern
 • perdoret ne te dyja anet
 • 2 ngjyra
 • lahet ne lavatrice

Informacione mbi produktin:

Seti tek:

 • këllëf jorgani 140x200 cm
 • këllëf jastëku 50x70 cm

Seti dopjo:

 • këllëf jorgani 200x200 cm
 • këllëf jastëku 50x70 cm

Materiali:

 • 100% pambuk percale

Mirëmbajtja:

 • lahet në 60°C
 • mos përdorni zbardhues
 • hekurosje në temperature të ulët
Të dhëna teknike
Materiali pambuk
Ngjyrat e disponueshme gri, lejla
Programi Dormeo salloni
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

 
1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality