Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti i këllëfëve Dormeo Dream

Flini si mbi re, në shtratin e bardhë të stampuar me një mesazh që të ngroh zemrën " Gjumë të Ëmbël", me dizanjin me yje në pëlhurën prej gëzofi, me shkëlqim dhe ndjesinë e ajrosjes. Seti përfshin këllëfin e jorganit dhe këllëfin e jastëkut. 

  • Materiali: 60% pambuk dhe 40% poliestër
  • Lahet në 40°C
Seti i këllëfëve Dormeo Dream
Nga 6.990 Lekë Deri në
4.890 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Flini si mbi re, në shtratin e bardhë të stampuar me një mesazh që të ngroh zemrën " Gjumë të Ëmbël", me dizanjin me yje në pëlhurën prej gëzofi, me shkëlqim dhe ndjesinë e ajrosjes. Seti përfshin këllëfin e jorganit dhe këllëfin e jastëkut. 

  • Materiali: 60% pambuk dhe 40% poliestër
  • Lahet në 40°C
Më shumë
Detajet e produktit

Duke ju uruar çdo natë Gjumë të Ëmbël.

Seti i këllëfëve Dream është projektuar posaçërisht për ata që dëshirojnë të lexojnë mesazhin që u ngroh zemrën  "Gjumë të Ëmbël" sa herë që shkojnë për të fjetur.

Dizanji i yjeve e bën pamjen akoma më tërheqëse.

Seti i këllëfëve Dream është dizenjuar me yje në pëlhurë përgjatë pjesës së poshtë të këllëfit të jorganit dhe në pjesën e përparme të këllëfëve të jastëkëve.

Ofron ndjesinë e gëzofit, dritës, butësisë dhe ajrosjes.

Nëse nuk mund të flini mbi një re të vërtetë, pse të mos bëni një gjë tjetër më të mirë? Seti i këllëfëve Dream e kthen shtratin tuaj në një oaz të butë gjatë fjetjes, të lehtë, të ajrosur për një ndenjë të butë në lëkurën tuaj. 

Një dizanj universal dhe i përjetshëm.

Seti i këllëfëve është bërë me një dizajn të përjetshëm me ngjyrë të bardhë që është universal dhe shkon me çdo dekor të dhomës së gjumit.

Një material i cilësisë së lartë dhe i lehtë për tu ruajtur.

Seti i këllëfëve Dream është i përbërë nga 60% pambuk dhe 40% poliestër për larje dhe kujdes më të lehtë. 

Të dhëna teknike
Materiali pambuk, polistër
Programi Dormeo salloni
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

 
1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality