Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set këllëfësh me flutura Dormeo Butterfly

Photo
Video
-20%

Shtojini gjallërinë dhomës së gjumit të fëmijës tuaj me setin e këllëfëve me dizajnin me flutura. Material 100% pambuk dhe mbyllje me zinxhir për këllefin e jorganit dhe të jastëkut.

Set këllëfësh me flutura Dormeo Butterfly

Çmimi: 3.490 Lekë


Oferta: 2.792 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Shtojini gjallërinë dhomës së gjumit të fëmijës tuaj me setin e këllëfëve me dizajnin me flutura. Material 100% pambuk dhe mbyllje me zinxhir për këllefin e jorganit dhe të jastëkut.

Më shumë
Detajet e produktit

Dizajn me flutura dhe ndjesi përrallore

Lejoni imagjinatën e fëmijëve tuaj të zgjasë. Ky set i mrekullueshëm i cili është i dizenjuar me dizajn me flutura do ti shtojë bukurinë dhomës së fëmijës tuaj.Seti përbehet nga kellefi i jorganit dhe këllëfi i jastëkut.

100% pambuk për më shumë butësi

Seti i këllëfëve Dormeo me dizajn me flutura është i prodhuar me material 100% pambuk për më shumë butësi.

Mbyllje me zinxhir

Këllëfi i jorgani dhe jastëkut mbyllet me zinxhir. Për më shumë lehtësi, ky set mund të lahet edhe në lavatriçe.

Kompletoni dhomën e fëmijës

Ju mund të kompletoni dhomën e fëmijës tuaj dhe mund të zgjidhni edhe setin batanije dhe jastëk për fëmijë.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë mbyllje me zinxhir
Materiali pambuk
Programi Dormeo fëmijët
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star