Nuk keni produkte në shportë

Provo

Paketa Aromatike Dormeo Aromatherapy

Photo
Video
-51%

Lehëtësoni stresin dhe relaksohuni gjatë kohës që ju flini me aromat e mrekullueshme të lavander, limon, jasemin dhe kamomilit. Thjeshtë vendosni paketën aromatike në brëndësi të jorganit apo jastëkut tuaj dhe shijoni rehatinë gjatë gjumit.

Me çdo blerje Dormeo ju mund të fitoni 1 dhomë gjumi Brunes në vlerë 1.290 Euro ose 1 nga 10 dhuratat Dormeo.
Paketa Aromatike Dormeo Aromatherapy

Çmimi: 690 Lekë


Oferta: 340 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Lehëtësoni stresin dhe relaksohuni gjatë kohës që ju flini me aromat e mrekullueshme të lavander, limon, jasemin dhe kamomilit. Thjeshtë vendosni paketën aromatike në brëndësi të jorganit apo jastëkut tuaj dhe shijoni rehatinë gjatë gjumit.

Më shumë
Detajet e produktit

Flini më mirë me aromën qetësuese në jastëkun tuaj

Përjetoni butësine dhe aromën qetësuese gjatë kohës që ju flini. Paketat aromatike përmbajne përbërës natyral të cilet ju ndihmojnë të flini:

 • Sytha lavander të thatë - e ëmbël, lule dhe bimë me nuanca balasamike
 • Sytha jasemine të thatë -e mrekullueshme, delikate, aromë e këndshme
 • Sytha kamomili të thatë - aromë qetësuese e ëmbël
 • Limon i thate - pastërti, qetësi dhe aromë kremi

Këto aroma janë natyrale, të thara në 70°C dhe të paketuar në qese të cilat ruajne aromën për një kohë të gjatë. Aromat do të sigurojnë një ambjent gjumi të pastër dhe të fresket gjatë gjithë kohës.Ne ju rekomandojmë të ndërroni paketën aromatike pas 3 muaj përdorimi.

Informacione Shtesë

Rekomandohet për:

 • Ideale për personat që adhurojnë aromaterapine
 • Një zgjidhje për t'ju zënë gjumi më shpejtë
 • Dhuratë ideale për miqtë tuaj

Të dhëna teknike
Materiali polistër
lahet jo

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star