Nuk keni produkte në shportë

Provo

Mbulesë Divani Dormeo 1001 Night

Photo
Video
-50%

Mbulesa elegante Dormeo 1001 Netë, ofron karakteristika të mahnitshme dhe përdorim të gjithanshëm. Kthejeni shtëpinë tuaj në një vënd të bukur plot ngjyra të gjalla.

Përshtatet në divan deri në 170 cm të gjatë

Mbulesë Divani Dormeo 1001 Night

Çmimi: 7.490 Lekë


Oferta: 3.745 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Mbulesa elegante Dormeo 1001 Netë, ofron karakteristika të mahnitshme dhe përdorim të gjithanshëm. Kthejeni shtëpinë tuaj në një vënd të bukur plot ngjyra të gjalla.

Përshtatet në divan deri në 170 cm të gjatë

Më shumë
Detajet e produktit

E përshtatshme për çdo ambjent.

Mbulesa Dormeo 1001 Netë është projektuar të jetë e gjithëanshme. Përdoreni si mbulese për divanet, si mbulesë krevati, për tu mbështjellë pas një dite të lodhshme në punë ose thjeshtë për të bërë mobiljet dhe shtëpinë tuaj më të bukur.

Pëlhur luksoze me ngjyra elegante.

Mbulesa e re vjen me 2 ngjyra të ndryshme funksionale - në njërën anë kadife e butë ku mund të zgjidhni midis ngjyrës së kuqe, bezhë, vjollcë dhe gri për ti dhënë ambientit tuaj një pamje të sofistikuar dhe ana tjetër në ngjyrën bezhë për ta mbajtur atë në mënyrë të vendosur në divan apo në pjesë të tjera të mobiljeve.

Karakteristikat e reja ofrojnë përfitime shtesë.

2 pjesët anësore të lëvizshme mund t'jua bëjnë mbulesen edhe më praktike. Njëri përmban 2 xhepa të dobishëm për të mbajtur syzet, gazetat, telefonin ndërsa tjetra ka një xhep të veçantë në anën e brëndshme dhe mund të përdoret si një mbulesë jastëkësh.

Bëjeni jetën më të lehtë me Dormeo 1001 Netë.

Mbulesa mund të hiqet dhe vendoset lehtësisht nga divanet apo shtretërit tuaj, lahet në lavatriçe dhe është e kthyeshme nga të dyja anët për ta mbajtur shtëpinë të bukur në çdo kohë.

DORMEO 1001 NIGHT COVER

Të dhëna teknike
Materiali material elastik, polistër

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star