Nuk keni produkte në shportë

Provo

Letër ngjitëse dhe Metër për fëmijë Dormeo Toylines

Photo
Video
-50%

Letra ngjitëse në murë përmban një pemë me lodra dhe tabelë, lartësia është ideale për ndriçues gjumi për çdo fëmijë, çerdhe apo dhomë lojrash. Letra ngjitëse është e lëvizshme dhe e ripozicionueshme duke mos lënë shenja në mure. E përshtatshme për të 2 gjinitë.

Letër ngjitëse dhe Metër për fëmijë Dormeo Toylines

Çmimi: 1.390 Lekë


Oferta: 695 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Letra ngjitëse në murë përmban një pemë me lodra dhe tabelë, lartësia është ideale për ndriçues gjumi për çdo fëmijë, çerdhe apo dhomë lojrash. Letra ngjitëse është e lëvizshme dhe e ripozicionueshme duke mos lënë shenja në mure. E përshtatshme për të 2 gjinitë.

Më shumë
Detajet e produktit

Leter ngjitëse e veçantë për të shëndritur në dhomën e fëmijës suaj.

Letra ngjitëse dhe metri në murë përmban një tabelë me lartësi të ndryshme me karaktere dhe ngjyra të kafshëve. Gjithashtu është ideale për ndricues në dhomën e gjumit, çerdhe, dhomën e lojrave dhe është e bukur si për vajza dhe për djem.

E lëvizshme dhe e ripozicionueshme, material ku fëmijët mund të shkruajnë mbi të.

Letra ngjitëse e murit dhe metri janë bërë nga një letër e bardhe PP (me trashësi 11S) që ju të mund ta hiqni lehtë dhe ta ripoziciononi. Fëmijët do të kenë kënaqësi të shkruajnë mbi të, dhe ju do të ruani gjurmët e rritjes së femjës suaj prej vitesh.

E përshtatshme për mure të pikturuara, pasqyra dhe mobilje...

Letra ngjitëse e murit është e përshtatshme për çdo sipërfaqe, për mure të pikturuara, qelqi, pasqyra dhe mobilje.

Montim i thjeshtë – vetëm letër dhe ngjitës.

Montimi është shumë i thjeshtë, e gjitha që ju duhet të bëni është ta ndani nga fleta e mbështjelljes dhe ta vendosni mbi sipërfaqen e dëshiruara.

Cilësi e lartë, qëndrueshmëri e gjatë e bojës.

Letrat janë të shtypura me cilësi të lartë të bojës dhe qëndrueshmëri të saj.

Lojë perfekte e butë dhe komode.

Lodra letër ngjitëse dhe metër është projektuar të jetë një lojë e përkryer e butë dhe komode, 100% pambuk.

Të dhëna teknike
Programi Dormeo fëmijët
Përmasat 57,5x119 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star