Nuk keni produkte në shportë

Provo

Këllëf jastëku Dormeo Oriental

Photo
Video
-20%

Këllëf jastëku Dormeo i cili do ti shtojë ngjyrat dhomës tuaj të ndenjes ose dhomës së gjumit. Materiali 100% pambuk, përmasa 50x50cm. Një aksesorë i domosdoshëm në shtëpinë tuaj.

Këllëf jastëku Dormeo Oriental

Çmimi: 990 Lekë


Oferta: 792 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Këllëf jastëku Dormeo i cili do ti shtojë ngjyrat dhomës tuaj të ndenjes ose dhomës së gjumit. Materiali 100% pambuk, përmasa 50x50cm. Një aksesorë i domosdoshëm në shtëpinë tuaj.

Më shumë
Detajet e produktit

Këllëf jastëku Dormeo i cili do ti shtojë ngjyrat dhomës tuaj të ndenjes ose dhomës së gjumit. Materiali 100% pambuk i cili do të sigurojë butësi dhe rehati për ju gjatë kohës që jeni duke pushuar. I përshtatshëm për të gjithë jastëkët në përmasë 50x50cm.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë lahet në 60°C
Materiali pambuk
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 50x50 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

 
1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality