Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jorgan Dormeo Eucalyptus

Photo
Video

Jorgan me material 100% natyral me mbushje Tencel dhe Wellsleep i cili do të sigurojë një ambjent gjumi të freskët e të rehatshëm gjatë gjithë natës.Ju mund të përdorni këtë jorgan përgjatë gjithë vitit.

 • Materiali i sipërm: 55% Tencel®, 45% pambuk
 • Mbushja:55% Tencel®, 45% poliester (mikrofibra Wellsleep®)
 • Lahet ne 40°C.
 • I disponueshëm në 2 përmasa: Tek 140x200cm dhe Dopjo 200x200cm
Jorgan Dormeo Eucalyptus
Nga 7.990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgan me material 100% natyral me mbushje Tencel dhe Wellsleep i cili do të sigurojë një ambjent gjumi të freskët e të rehatshëm gjatë gjithë natës.Ju mund të përdorni këtë jorgan përgjatë gjithë vitit.

 • Materiali i sipërm: 55% Tencel®, 45% pambuk
 • Mbushja:55% Tencel®, 45% poliester (mikrofibra Wellsleep®)
 • Lahet ne 40°C.
 • I disponueshëm në 2 përmasa: Tek 140x200cm dhe Dopjo 200x200cm
Më shumë
Detajet e produktit

Filini më mirë me jorganin natyral Eucalyptus

Keni probleme me djerësitjen gjatë natës? Jeni duke kërkuar për një jorgan të lehtë dhe të freskët? Dormeo beson se natyra e di se çfare duhet për një gjumë të qetë e të rehatshëm. Dhe kjo është arsyeja pse jorgani Eucalyptus është i mbushur me material Tencel, 100% natyral, i cili ka veti unike në përthithjen e lagështisë dhe stabilizimin e temperaturës.

Është koha për të fjetur më mirë!

2 materiale të cilat dhurojnë freski

Zhytuni në butësinë dhe freskinë që do t'ju dhurojë jorgani Eucalyptus çdo natë. Kombinimi i fibrave Tencel dhe Wellsleep® të cilët sigurojnë një gjumë të rehatshëm dhe të zgjoheni të freskët dhe të shplodhur çdo ditë.

Është shumë vapë gjatë natës? Materiali AirX System në pjesën e poshtme të jorganit do të sigurojë qarkullimin e ajrit dhe do të sigurojë një ambjent gjumi të freskët dhe të thatë. Ju mund të përdorni këtë jorganin përgjatë gjithë vitit.

Informacione Shtesë

Filini më mirë me jorganin natyral Eucalyptus

Keni probleme me djerësitjen gjatë natës? Jeni duke kërkuar për një jorgan të lehtë dhe të freskët? Dormeo beson se natyra e di se çfare duhet për një gjumë të qetë e të rehatshëm. Dhe kjo është arsyeja pse jorgani Eucalyptus është i mbushur me material Tencel, 100% natyral, i cili ka veti unike në përthithjen e lagështisë dhe stabilizimin e temperaturës.

Është koha për të fjetur më mirë!

2 materiale të cilat dhurojnë freski

Zhytuni në butësinë dhe freskinë që do t'ju dhurojë jorgani Eucalyptus çdo natë. Kombinimi i fibrave Tencel dhe Wellsleep® të cilët sigurojnë një gjumë të rehatshëm dhe të zgjoheni të freskët dhe të shplodhur çdo ditë.

Është shumë vapë gjatë natës? Materiali AirX System në pjesën e poshtme të jorganit do të sigurojë qarkullimin e ajrit dhe do të sigurojë një ambjent gjumi të freskët dhe të thatë. Ju mund të përdorni këtë jorganin përgjatë gjithë vitit.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa 100% poliestër
Mbushja 50% liocell (Tencel®), 50% poliestër (Mikrofibra Wellsleep®), rreth 300 gsm
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 140x200; 200x200 cm
Stina të gjithë vitin
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star