Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jorgan Dormeo Dream

Photo
Video

Jorgani Dormeo Dream Duvet ju jep mundësinë të përjetoni një gjumë të qetë sikur të flini mbi re. Sëbashku edhe me produktet e tjera të linjës Dream ju do të përjetoni një eksperiencë gjumi të paharrueshme.

Jorgan Dormeo Dream
Nga 6.990 Lekë Deri në
4.893 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgani Dormeo Dream Duvet ju jep mundësinë të përjetoni një gjumë të qetë sikur të flini mbi re. Sëbashku edhe me produktet e tjera të linjës Dream ju do të përjetoni një eksperiencë gjumi të paharrueshme.

Më shumë
Detajet e produktit

Jorgani për të cilin keni ëndërruar

Jorgani Dormeo Dream është dizenjuar vetëm duke pasur parasysh një gjë në mëndje: super rahatinë dhe eksperiencë e një gjumi mbi re. Ju do të dashuroheni me butësinë dhe do të flini të qetë gjatë gjithë natës. 

Materialet më të mira

Jorgani Dormeo Dream është krijuar me materialet më të mira për të siguruar për ju dhe familjen tuaj një ambjent gjumi të rehatshëm, të sigurtë dhe super higjenik. Kombinimi i fibrave inovative PLA dhe mikrofibrave shumë të buta "FeatherFeel" do t'ju dhurojnë ngrohtësi dhe rehati çdo natë.

Gjumë i rehatshëm gjatë gjithë natës

Mbulesa e jorganit Dormeo Dream është e përbërë nga materiale inovative fibra PLA. Baza e ketyre fibrave të buta është një nga gjerat me natyrale në plantetin tonë - bimët,  dhe proçesi i përpunimit i jep atyre shumë benefite. 

Trajtojeni veten sikur jeni mbi re

Mbushja e jorganit Dormeo Dream është një kombinim ndermjet mikrofibrave "featherfeel" dhe fibrave PLA të cilat e bëjnë atë shumë të butë dhe të rehatshëm. Ky kombinim unik ju jep mundësinë për më shumë ngrohtësi në netët e ftohta, gjumë i reahatshëm si mbi re.

DORMEO DREAM DUVET

Të dhëna teknike
Add Info Kontroll I lagështirës
elehtë
Mbulesa 100% poliestër (mikrofibra softdream)
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbushja 50% acid polylactic (PLA) fiber, 50% poliestër (mikrofibra Featherfeel)
Programi Dormeo salloni
Përmasat 140x200cm, 200x200cm
Rregullimi i papastërtisë Po
Stina të gjithë vitin
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star