Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk 2 Copë Dormeo Siena

Photo
Video
-42%

Jastëk në formë klasike, i butë me material me copëza memory për më shume rehati ky jastëk ka anën verore dhe anën dimërore dhe material 3D Airmesh për më shumë freski. Në një paketim 2 jastëkë!

Jastëk 2 Copë Dormeo Siena

Çmimi: 11.990 Lekë


Oferta: 6.990 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk në formë klasike, i butë me material me copëza memory për më shume rehati ky jastëk ka anën verore dhe anën dimërore dhe material 3D Airmesh për më shumë freski. Në një paketim 2 jastëkë!

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëk klasik me copëza memory për rehatinë tuaj

Zhytuni në gjumë të thellë me ndihmën e jastëkut Dormeo Siena! Ky jastëk i cili është në formë klasike është dizenjuar për ata të cilët preferojnë jastëkët në formë klasike dhe në të njëjtën kohë preferojnë që konturi i kokës dhe qafa të zhyten në jastëk për të siguruar mbështetjen e duhur gjatë gjithë natës.

Jastëku Dormeo Siena vjen në një prodhim special me 2 copë. Në këtë mënyrë jo vetëm ju do të flini rehat por edhe parteri juaj gjithashtu.

Material i butë për përshtatje të plotë me konturin tuaj

Jastëku është i përbërë nga copëza të materialit memory, ai ofron mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën tuaj duke mbajtur shpinën drejtë. Përveç kësaj, copëzat memory janë të mbështjella brënda një shtrese memory 0.5cm të trashë, duke ju ofruar më shumë butësi në lëkurën tuaj. Kjo shtresë është e qepur me një mbulesë të brendshme mbrojtese e cila është e paisur me zinxhir.

Mbulesë verore dhe dimërore

Për t'ju dhuruar sa më shumë kënaqësi dhe rehati mbulesa e jastëkut është e përbërë nga dy anë të cilat përdoren për dimër dhe për verë.

 • Pjesa verore e cila vetëajëroset lehtësisht dhe
 • Pjesa dimërore me thurje për t'ju dhënë më shumë ngrohtësi

Gjithashtu, ky jastëk klasik ka edhe materialin 3D Airmesh në pjesën e poshtme - pjesa verore e mbulesës e cila lejon ajërin te qarkulloj lehtësisht dhe duke siguruar që jastëku juaj të jetë i pastër dhe i ajërosur plotësisht.

Për higjene maksimale, këllëfi i jastëkut mund të hiqët dhe mund të lahet në lavatriçe me 40°C.

Informacione Shtesë

Jastëk klasik me copëza memory për rehatinë tuaj

Zhytuni në gjumë të thellë me ndihmën e jastëkut Dormeo Siena! Ky jastëk i cili është në formë klasike është dizenjuar për ata të cilët preferojnë jastëkët në formë klasike dhe në të njëjtën kohë preferojnë që konturi i kokës dhe qafa të zhyten në jastëk për të siguruar mbështetjen e duhur gjatë gjithë natës.

Jastëku Dormeo Siena vjen në një prodhim special me 2 copë. Në këtë mënyrë jo vetëm ju do të flini rehat por edhe parteri juaj gjithashtu.

Material i butë për përshtatje të plotë me konturin tuaj

Jastëku është i përbërë nga copëza të materialit memory, ai ofron mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën tuaj duke mbajtur shpinën drejtë. Përveç kësaj, copëzat memory janë të mbështjella brënda një shtrese memory 0.5cm të trashë, duke ju ofruar më shumë butësi në lëkurën tuaj. Kjo shtresë është e qepur me një mbulesë të brendshme mbrojtese e cila është e paisur me zinxhir.

Mbulesë verore dhe dimërore

Për t'ju dhuruar sa më shumë kënaqësi dhe rehati mbulesa e jastëkut është e përbërë nga dy anë të cilat përdoren për dimër dhe për verë.

 • Pjesa verore e cila vetëajëroset lehtësisht dhe
 • Pjesa dimërore me thurje për t'ju dhënë më shumë ngrohtësi

Gjithashtu, ky jastëk klasik ka edhe materialin 3D Airmesh në pjesën e poshtme - pjesa verore e mbulesës e cila lejon ajërin te qarkulloj lehtësisht dhe duke siguruar që jastëku juaj të jetë i pastër dhe i ajërosur plotësisht.

Për higjene maksimale, këllëfi i jastëkut mund të hiqët dhe mund të lahet në lavatriçe me 40°C.

Për kë rekomandohet:

 • Për personat të cilët preferojnë jastëkët në formë klasike
 • Ata të cilët dëshirojnë të rregullojnë lartësinë e jastëkut sipas dëshirës
 • Ata të cilët dëshirojnë një jastëk i cili i jep kokës dhe qafës mbështetjen e duhur
 • Ata të cilët dëshirojnë që jastëkët të vetëajërosen sa më mirë
 • Për të gjitha pozicionet e gjumit

Të dhëna teknike
Bërthama Material Memory
Forma e jastëkut klasik
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa Mbulesa e sipërme: 100% poliestër; Mbulesa e poshtëme: 100% poliestër (3D Airmesh; Pjesa e brëndshme: 100% poliestër me 0,5 cm shtresë sfyngjeri viskoelastike PU
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 50x70
lahet vetëm mbulesa me 40 °c

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star