Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk Dormeo Dream

Photo
Video

Jastëku për të cilin keni ëndërruar - ju ndihmon të flini të qetë gjatë gjithë natës sikur të flini mbi re. I përshtatshëm për çdo pozicion gjumi. Anti alergjik dhe i përbërë nga materiale cilësore dhe inovative. Përmasa 50:70

Jastëk Dormeo Dream
5.490 Lekë
3.840 Lekë Club5
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëku për të cilin keni ëndërruar - ju ndihmon të flini të qetë gjatë gjithë natës sikur të flini mbi re. I përshtatshëm për çdo pozicion gjumi. Anti alergjik dhe i përbërë nga materiale cilësore dhe inovative. Përmasa 50:70

Më shumë
Detajet e produktit

Flini si mbi re

Jastëku Dormeo Dream dizenjuar me materiale inovative dhe shumë cilësore është vëndi i duhur ku ju mund të gjeni qetësi pas një dite të lodhshme pune. I përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit me shpinë, bark apo anësore dhe për çdo sezon. 

3 super materiale për më shumë rehati

Mbulesa e jastëkut dormeo e përbërë nga fibrat inovative PLA. Fibrat hipoalergjike të cilat kanë veti shumë të mira në menaxhimin e lagështisë dhe anti-bakteriale. 

Mikrofibrat e avancuara Wellsleep® në brëndësi të jastëkut janë shumë të buta në prekje. Struktura e tyre unike krijon xhepa ajri, të cilat i shtojnë volumin jastëkut duke siguruar më shumë rehati dhe ju japin ndjesinë sikur po flini mbi re. 

Mikrofibrat "Featherfeel" plotësojnë fibrat Wellsleep® në brëndësi të jastëkut dhe të mbulesës së tij. Mbushja e jastëkut është shumë e butë dhe ruan freskinë gjatë gjithë kohës, dhe struktura unike do ti shtojë volumin jastëkut. 

Të dhëna teknike
Bërthama 50% poliestër (mikrofibra Wellsleep®), 50% poliestër (mikrofibra Featherfeel)
Forma e jastëkut klasik
Mbulesa 100% polyester (softdream micro fiber)
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo salloni
Përmasat 50x70cm
Rregullimi i papastërtisë Po
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

 
1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality