Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk Dormeo Air Feel Duo

Photo
Video

Teknologjia e patentuar Octaspring® me dizajn të kthyeshëm 2 në 1 është bërë posaçërisht për t'ju përshtatur çdo pozicioni të gjumit për rehati individuale që ndihmon në parandalimin e lëkundjeve dhe siguron gjumë qetësues.

  • Mbulesa e jashtme: 100% poliestër; Mbulesa anësore: 100% poliestër (AirX Sistem)
  • Mbështetësja e kokës: 100% poliestër (mikrofibra); Mbështetësja e qafës: sfungjer Ecocell®
  • Lahet në 40°C.
Jastëk Dormeo Air Feel Duo
6.990 Lekë
3.495 Lekë Club5
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Teknologjia e patentuar Octaspring® me dizajn të kthyeshëm 2 në 1 është bërë posaçërisht për t'ju përshtatur çdo pozicioni të gjumit për rehati individuale që ndihmon në parandalimin e lëkundjeve dhe siguron gjumë qetësues.

  • Mbulesa e jashtme: 100% poliestër; Mbulesa anësore: 100% poliestër (AirX Sistem)
  • Mbështetësja e kokës: 100% poliestër (mikrofibra); Mbështetësja e qafës: sfungjer Ecocell®
  • Lahet në 40°C.
Më shumë
Detajet e produktit

Për gjumin më të ëmbël që keni pasur ndënjëherë.

Dizenjuar posaçërisht për rehati individuale, jastëku Dormeo Air Feel Duo është bërë me dizanj të kthyeshëm 2 në 1 që ju mundëson të zgjidhni midis 2 anëve ( të butë dhe të fortë ), kështu që ju mund ta përshtasni jastëkun me pozicionin tuaj të preferuar të gjumit dhe ti shmangni lëkundjet dhe rrotullimet gjatë natës.

Dizanji unik Octaspring® i përshtatet stilit tuaj të gjumit.

Jastëku Air Feel Duo përfshin dy tuba Octaspring® që janë në të njëjtën lartësi, por të bëra nga materiale dhe dëndësi të ndryshme për të siguruar funksion unik .

Tubi i butë Octaspring® është bërë nga sfungjer i butë që është ideal për personat që flejnë me stomak ndërsa tubi i fortë është i përbërë nga sfungjeri Ecocell® që është i përshtatshëm për ata që preferojnë të flejnë me kurriz ose anë.

Ofron mbështetje optimale për qafën dhe kokën.

Përveç se e rregulloni jastëkun për tu përshtatur me pozicionin tuaj të gjumit dhe nivelin tuaj optimal të rehatisë, ju gjithashtu do të përfitoni nga dizanji i kthyeshëm për të arritur një lartësi të duhur për mbështetjen sa më të mirë të kokës dhe qafës.

AirX Sistem për ajrosje të përkryer.

Jastëku Air Feel Duo është i mbështjellë me pëlhurë të cilësisë së lartë me Sistemin AirX të vendosur përgjatë anëve për të ofruar ajrosje të lartë dhe një ambient gjumi të shëndetshëm, të pastër dhe higjenik.

Trajtimi antibakterial ju mbron nga pluhuri.

Për mbrojtje shtesë, është shtuar trajtimi Clean Effect për mbrojtje të vazhdueshme kundër baktereve.

Lahet në lavatriçe.

Hiqni tubat Octaspring® dhe lajeni në lavatriçe në 40º për kujdes më të mirë.

Të dhëna teknike
Bërthama 100% poliestër, sfungjer poliuretan (Ecocell®), tub sfungjer poliuretan viskoelastik (sfungjer memori)
Forma e jastëkut anatomik
Linja Dormeo Harmony
Mbulesa 100% poliestër (AirX System)
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 40 x 60cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star