Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çarçaf me llastik Dormeo Una

Photo
Video
-50%

Çarçaf me llastik Dormeo Una i prodhuar me material pambuk, i disponueshëm në 4 ngjyra dhe 2 përmasa të ndryshme. Ky çarçaf është shumë i butë, i rehatshëm dhe elastik.

Çarçaf me llastik Dormeo Una

Çmimi: 2.490 Lekë


Oferta: 1.245 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Çarçaf me llastik Dormeo Una i prodhuar me material pambuk, i disponueshëm në 4 ngjyra dhe 2 përmasa të ndryshme. Ky çarçaf është shumë i butë, i rehatshëm dhe elastik.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtojini elegancën dhe rehatinë dhomës tuaj

Çarcafi Dormeo Una me material 100% pambuk percale do t'ju sigurojë komfortin dhe rehatinë e duhur gjatë gjithë natës. Ky çarçaf është shumë i butë, i rehatshëm dhe elastik. Në këtë mënyrë ai do të qëndroj i puthitur me dyshekun tuaj dhe nuk do t'ju bezdisë gjatë gjumit.

Ju mund të kombinoni çarçafin Una me produktet e tjera të linjës Dormeo për të krijuar sipas dëshires tuaj pamjen e dhomës së gjumit.

Ngjyra dhe përmasa të ndryshme

  • Lejla
  • Jeshile
  • Blu
  • Pana

Përmasat: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200

Materiale të cilësisë së lartë

Çarçafi Dormeo Una është i prodhuar me materiale cilësore pambuk percale i cili është shumë i butë dhe ajroset lehtësisht dhe ka nje pamje tërheqëse për syrin. Falë përdorimit të materaileve cilësore ky çarçaf mund të mirëmbahet dhe mund të hekuroset lehtësisht.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Llastik elastik në cepa.
Materiali pambuk percale
Ngjyrat e disponueshme blu, e bardhë, fildisht, jeshile, lejla
Programi Dormeo salloni
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star