Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çarçaf me llastik Dormeo

Photo
Video
-50%

Dormeo napenjalno posteljno rjuho lahko opišemo le z dvema besedama – mehkoba in nežnost.

Çarçaf me llastik Dormeo

Çmimi: 3.490 Lekë


Oferta: 1.745 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Dormeo napenjalno posteljno rjuho lahko opišemo le z dvema besedama – mehkoba in nežnost.

Më shumë
Detajet e produktit

Çarçaf i butë dhe i hollë me 100% pambuk

Çarçaf me llastik dhe cepa të thellë e cila mund të vendoset dhe hiqet me lehtësi. Ky çarçaf zgjat jetën e dyshekut dhe e mban atë të freskët dhe të butë.

Përmasat dhe karakteristikat

Çarçafi përbëhet nga 100% pambuk, dhe është i dospuneshëm në 4 ngjyra, bardhë.

DORMEO FITTED BED SHEET

Të dhëna teknike
Programi Dormeo salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star