Nuk keni produkte në shportë

Provo

Batanije për ngrohje Dormeo

-20%

Batanije jashtëzakonisht e butë me dy anë të kthyeshme, njërën anë të mbuluar me lesh dhe anën tjeter një material të hijshëm ngjyrë bezhë. Nivelet e ndryshme të ngrohjes ju lejojnë të zgjidhni rehatinë që ju përshtatet. Ndalet automatikisht pas 2 orësh nëse nuk keni përcaktuar kohë. Mbushur me fibra Wellsleep.

 • Sistem ngrohje.
 • Kohëmatës.
 • Mbrojtje nga ngrohja e tepërt.
 • Kontrrollues nxehtësie që hiqet.
Batanije për ngrohje Dormeo

Çmimi: 9.990 Lekë


Oferta: 7.990 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Batanije jashtëzakonisht e butë me dy anë të kthyeshme, njërën anë të mbuluar me lesh dhe anën tjeter një material të hijshëm ngjyrë bezhë. Nivelet e ndryshme të ngrohjes ju lejojnë të zgjidhni rehatinë që ju përshtatet. Ndalet automatikisht pas 2 orësh nëse nuk keni përcaktuar kohë. Mbushur me fibra Wellsleep.

 • Sistem ngrohje.
 • Kohëmatës.
 • Mbrojtje nga ngrohja e tepërt.
 • Kontrrollues nxehtësie që hiqet.
Më shumë
Detajet e produktit

Llastohuni në butësinë dhe ngrohtësinë e batanijes Dormeo Warm and Cozy.

Ka mënyrë më të mirë për të qëndruar ngrohtë kur godet era e dimrit se sa një batanije e nxehtë me mikrofibra të avancuara Wellsleep®. Batanija luksoze Dormeo Warm and Cozy është e bërë nga mikrofibra të avancuara Wellsleep®, e cila e mbështjell trupin tuaj dhe ju bën të ndiheni ngrohtë dhe komod pavarësisht nga temperatura. Po ashtu ky material ultra I butë Wellsleep është I butë në prekje dhe duket mrekullueshëm në shtratin tuaj!

Ndizet për disa minuta dhe ju përqafon në shtratin ose krevatin tuaj

Keni ftohtë? Ngrohuni shpejtë me një batanije ngrohëse! Vendoseni atë në shtratin tuaj

 • duke shikuar televizor.
 • duke bërë një sy gjumë pasdite.
 • kur keni ftohtë, por temperaturat nuk janë aq të ulëta për të ndezur ngrohjen qëndrore.
 • kur të ktheheni nga temperaturat e ftohta jashtë.

Zgjidhni nga 3 temperaturat dhe zgjidhni kohën e dëshiruar ngrohëse.

Ngrohja e shpejtë dhe kontrolluesi me ekran LED dhe parametrat e ngrohjes ju sigurojnë që ju të mund të zgjidhni temperaturën më të rehatshme për ju. Ju mund të zgjidhni midis 3 temperaturave të ndryshme (30°C - 40°C - 55°C).

Ne vendosim sigurinë tuaj në vend të parë – Mbrojtje e sigurtë nga mbi-ngrohja.

Batanija Dormeo është e sigurtë për t'u përdorur meqenëse ajo brenda ka të ndërtuar funksionin për mbrojtje nga ngrohja e tepërt.Ju jeni të sigurtë kur bleni një batanije elektrik nga Dormeo, sepse ju jeni duke blerë një produkt me cilësi që është i testuar tërësisht dhe në përputhje me të gjitha standardet e BE-së.

Lahet në makinën larëse në shtëpinë tuaj.

Batanija mund të lahet në 40 °C në makinën larëse në shtëpinë tuaj. Telekomanda mund të shkëputet në qoftë se ju deshironi ta pastroni batanijen tuaj.

Zgjedhje ekonomike për një dimër të ngrohtë.

Jo vetëm që do t' ju mbajë ngrohtë por batanija ngrohëse Dormeo do t' ju ndihmojë të kurseni energji. Nëse ju fikni termostatin natën dhe përdorni batanije elektrike për ngrohje të lokalizuar, kjo në fakt mund të jetë një mënyrë e gjelbër për të kursyer energji.

2 pamje – Batanija dormeo me ngrohje e kthyeshme në dy anë.

Është dizejnuar me dy pamje, që do të thotë është e kthyeshme – në njërën anë me lesh të butë e cila jep një ndjesi të parezistueshme dhe në anën tjetër një material me shkëlqim ngjyrë bezhë të përbërë nga pambuku për të siguruar një ndjesi natyrale dhe ajrosje superiore. Mbushja me mikrofibra të avancuara Wellsleep® shton volumin dhe butësinë. Struktura unike e mikrofibrave të avancuara Wellsleep® krijon xhepat e ajrit që shtojnë volum ekstra dhe një ndjenjë pellushi batanijes tuaj. Në të njëjtën kohë, kjo batanije është e lehtë dhe qëndron shumë e ngrohtë.

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Me mikrofibra Wellsleep dhe e ngrohtë.
 • Kontroll i vetëm dhe i ndashëm.
 • Ekran LED.
 • 3 parametra ngrohëse.
 • Mbrojtje nga ngrohja e tepërt.
 • Ofron ngrohtësi të gjithëanshme.
 • Lahet në makinë larëse në 40°C.
 • E përshtatshëm për të gjitha përdorimet e natës.
 • E sigurt dhe e lehtë për t'u përdorur.
Të dhëna teknike
Add Info Voltazhi: 220-240V/50 Hz
Power: 65W/75W
Mbulesa Para: 100% Pambuk; Mbrapa:100% Poliestër, imitim leshi, 300GSM
Mbushja Wellsleep®, 200gsm
Programi Dormeo salloni
Përmasat 140 x 200 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

 
1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality