Nuk keni produkte në shportë

Provo

Batanije dhe jastëk i butë Dormeo Warm Hug

Photo
Video
-50%

I këndshëm, i ngrohtë dhe tepër i butë - Seti Warm Hug ju fton të mbështilleni në ngrohtësinë dhe butësinë që ju ofron ky material në ditët e ftohta që po vijnë. I disponueshëm në 4 ngjyra.

Batanije dhe jastëk i butë Dormeo Warm Hug

Çmimi: 7.990 Lekë


Oferta: 3.990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

I këndshëm, i ngrohtë dhe tepër i butë - Seti Warm Hug ju fton të mbështilleni në ngrohtësinë dhe butësinë që ju ofron ky material në ditët e ftohta që po vijnë. I disponueshëm në 4 ngjyra.

Më shumë
Detajet e produktit

Seti i ri Warm Hug

Seti Warm Hug është perfekt për të gjithë ata të cilët nuk mund ta kalojnë kohën në divan pa një batanije të butë, por gjithashtu edhe për ata që kanë gjithnjë ftohtë. Mbështilluni me batanijen Warm Hug dhe menjëherë do të ndjeni ngrohtësinë relaksuese.

Mos lejoni që i ftohti i vjeshtës dhe i dimrit të jenë ditë të ftohta për ju - trajtojeni veten dhe të dashurit tuaj me komoditet! Dhe në qoftë se ju do dëshironi të ndani ngrohtësi, seti Warm Hug është një dhuratë e përkryer - veçanërisht sepse çdo produkt ka një mesazh të bukur.

Kombinimi i 2 ngjyrave.

Seti i ri Warm Hug vjen tani me kombinimin e 2 ngjyrave, që përshtaten me çdo dhomë të shtëpisë tuaj. Ana e sipërme është kadife - si pellush i butë, ndërsa ana e poshtme është cilësi e lartë gëzofi. Plotësimi bëhet me mikrofibrat Wellsleep® që janë të avancuara për të ruajtur ngrohtësinë. Jastëkët mund të jenë një element i bukur dekorativ për divanin apo kolltukun tuaj, por gjithashtu mund ti përdorni për të marrë një sy gjumë mbasditeve të këndshme.

Seti është i disponueshëm në 4 ngjyra:

 • bezhë,
 • kafe,
 • e kuqe,
 • lejla.

Një mesazh i ngrohtë.

Çdo batanije përmban një shënim me një mesazh të bukur. Mesazhi gjëndet në anën e poshtme të batanies në përmasën 3 X 10 cm.

 • 'Një përqafim i ngrohtë, thotë njëmijë fjalë.'
 • 'Përqafomë mua dhe une do të përqafoj prap!'
 • 'Shtëpia është aty ku është zemra.'
 • 'E gjitha që keni nevojë është dashuria…..dhe përqafimi i ngrohtë!'
 • 'Une do t'ju mbaj ngrohtë.. Gjithmonë.'
 • 'Këtu është një përqafim vetëm për ju!'
 • 'Ndënjëherë një përqafim i ngrohtë është e gjitha që ju duhet.'
 • 'Dashuria e bën një shtëpi një shtëpi.'
 • DORMEO SOFTEST WARM HUG SET IVORY 130X190
Informacione Shtesë

Rekomandohet për:

 • Persona që duan një batanie dhe jastëk të butë e të ngrohtë.
 • Persona që duan të shplodhen në divan pasi vijnë nga puna.
 • Ideale pë dhomën e gjumit ose të ndenjes.
 • Dhuratë ideale për miqtë, prindërit ose çiftet e sapomartuar.
Të dhëna teknike
Add Info Packaging: Vacuum
Shrinkage 1-3%

Maintenance:
All colours apart from red: Washable at 30°C
Red colour: Cold machine wash only.
Mbushja 100% Polyester; 100 gsm
Programi Dormeo salloni
Përmasat Blanket size: 130x190cm; Pillow size: 40x40cm
Stina të gjithë vitin
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 2 Vlerësime

5

2 Vlerësime

Produktet 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Artjola

www.delimano.al

25/03/2017

Super
Shum i bute dhe i ngrohte

Maria Karagjyzi

www.delimano.al

20/02/2017

Shume te ngrohta dhe lahen lehte ne lavatriçe!!!
I kam blere dhe i perdorin dy çunat e vegjel .

Produktet 2