Nuk keni produkte në shportë

Provo

Abazhur me prekje Dormeo Silky Touch

Photo
Video
-60%

Abazhuri me prekje Silky përveçse do të ndriçojë dhomën tuaj të gjumit do ti shtojë bukurinë asaj duke ju dhuruar një ambjent të qetë e shplodhës.

Abazhur me prekje Dormeo Silky Touch

Çmimi: 4.490 Lekë


Oferta: 1.800 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Abazhuri me prekje Silky përveçse do të ndriçojë dhomën tuaj të gjumit do ti shtojë bukurinë asaj duke ju dhuruar një ambjent të qetë e shplodhës.

Më shumë
Detajet e produktit

Krijoni një ambjent romantik dhe intim me abazhurin me prekje

Ndriçoni dhomën tuaj të gjumit apo dhomën e ndenjes me abazhurin Dormeo i cili do të krijojë një atmosfere romantike dhe do shtojë bukurinë dhomës tuaj të gjumit.

Nivele të ndryshme ndricimi- vetëm me një prekje

Vendosni ndiçimin sipas atmosferes - krijoni ndjesinë e cila ju përshtatet. Abazhuri Dormeo ka nivele të ndryshme ndiçimi të cilat mund të ndryshohen me prekje, thjeshtë duke prekur në bazën metalike të abazhurit. 4 nivele të ndryshme:

  • 1 prekje: dritë nate
  • 2 prekje: dritë e lehtë
  • 3 prekje: dritë e fortë
  • 4 prekje: fikja

Ngjyra tërheqëse të cilat kombinohen për një pamje moderne

Abazhur me prekje Dormeo Silky është i disponueshëm në 2 ngjyra: argjend dhe flori, pra ju mund të zgjidhni ngjyrën e cila përshtatet më së miri me dhomën tuaj të gjumit.

Kombinim perfekt me linjën Silky

Abazhuri Dormeo Silky është pjesë e koleksionit Dormeo Silky dhe përshtatet më së miri me të gjitha produktet e tjera të kësaj linje si seti i këllëfeve, tapeti, batanija dhe të gjitha produktet e tjera të këtij koleksioni.

Të dhëna teknike
Fuqia fuqia maksimale 40W ose fuqia halogjene 28W; E14
Materiali metal, plastik

Vlerësimet e klientëve 2 Vlerësime

4,5

2 Vlerësime

Produktet 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

 
1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality

Gj*Z

www.topshop.al

07/11/2017

I lezetshem
Si mund te punoje..me kabell apo bateri?
Top Shop
Pershendetje, produkti punon me korrend.

gledis

www.delimano.al

19/03/2017

Vleresimi mbi abazhurin Dormeo silky touch
Shume e mire

Produktet 2