Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti i këllëfëve Dormeo 1001 Night

Sillni 1001 netët magjike në dhomën tuaj, me setin më të ri të kësaj linje, këllëf jorgani dhe këllëf jastiku me ngjyra dhe dizanje fantastike që përshtaten më së miri me çdo dhomë gjumi.

Seti i këllëfëve Dormeo 1001 Night
Nga 8.490 Lekë Deri në
4.250 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Sillni 1001 netët magjike në dhomën tuaj, me setin më të ri të kësaj linje, këllëf jorgani dhe këllëf jastiku me ngjyra dhe dizanje fantastike që përshtaten më së miri me çdo dhomë gjumi.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbështilluni mes luksit dhe ngjyrave

Sillni 1001 netët magjike në dhomën tuaj, me setin më të ri të kësaj linje, këllëf jorgani dhe këllëf jastiku me ngjyra dhe dizanje fantastike që përshtaten më së miri me çdo dhomë gjumi.

Prodhuar me material 100% pambuk satten, shumë i butë në prekje si mëndafsh. Duke vendosur këtë set në dhomën tuaj ju do ti shtoni elegancën, luksin dhe fantazinë.

4 pamje të ndryshme në një set këllëfësh

Ky set mund të kombinohet në 4 pamje të ndryshme. Seti i këllëfëve ka dizajn tërheqës, këllëfët e jastëkut janë me dizenj në pjesën anësore dhe njëngjyrëshe në pjesën e mbrapme, gjithashtu edhe këllëfi i jorganit. Kështu ju mund të zgjidhni ndërmjet katër kombinimeve të mundshme dhe të krijoni një atmosferë ndryshe në dhomën tuaj.

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • 100% pambuk saten
 • pjesë e koleksionit 1001 netë
 • 4 kombinime në një set të vetëm
 • ngjyra terheqëse
 • material i butë si mëndafsh
 • lahet në lavatrice
 • mbyllja e jorganit me kopsa
Të dhëna teknike
Materiali pambuk saten
Ngjyrat e disponueshme blu, e kuqe, gri, lejla
Programi Dormeo salloni
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 2 Vlerësime

5

2 Vlerësime

Produktet 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

 
1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality

Vlerësuar nga Alma xhelili

30/08/2017

Shume te bukur
Perfekte

Vlerësuar nga Ina

20/07/2017

Ina
Carcafet jane super.

Produktet 2