• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Dyshek Fresh Prima

KUPON DHURATË

  1 KomenteVlerësimi

  Dyshek Dormeo me provë, cilësi e lartë, me 3 zona me lartësi bazë të rehatshme. 2 cm mbulesë e butë memory që përshtatet me trupin tuaj.

  • 40 netë provë
  • Perfekt për të gjithë familjen
  • Garancia 15 Vite

  Me blerjen e dyshekut përfitoni dhuratë një kupon me vlerë deri në 10.000 lekë.

  Çmimi: 37.990 Lekë

  12 x 3.465 Lekë

  Zgjidhni…

  Për porosi telefononi:
  04 451 44 00

  Më shumë
  Përshkrimi

  Dyshek mbështetës, cilësi e lartë, me 3 zona me lartësi bazë të rehatshme. 2 cm mbulesë e butë memory që përshtatet me trupin tuaj.

  • Niveli i qëndrueshmërisë: dysheku nuk është i fortë si diamanti dhe as i butë si pambuku, por do të jetë mbështetës perfekt për turpin tuaj!. 
  • Freski: sistemi unik i ajrosjes ju ofron qarkullimin e vazhdueshëm të ajrit.
  • Lartësia totale: 18 cm - 16 cm lartësia e bërthamës dhe 2 cm lartësia e mbulesës me material Memory, e qëndisur me fibra argjendi për të mbajtur larg aromat e pakëndshme nga dysheku juaj.
  • 3 zona për mbështetje optimale për zona të ndryshme të trupit.
  • Mbulesë me Zinxhir e cila lahet për një ambient të shëndetshëm dhe të pastër pa baktere, pluhura dhe aroma.
  • Dyshek Antibakterial dhe Hipoalergjik, i përshtatshëm për personat që kanë shqetësime nga alergjitë apo astma.
  • Pagesë me këste.

  Dysheku me përshtatshmërinë & ajrosjen perfekte:

  Kombinimi i materialeve më cilësore, patentë e Dormeos, për përshtatshmërinë perfekte me trupin tuaj dhe vetajrosjen maksimale, për një gjumë të pastër dhe pa baktere.

  Dy shtresat e Ecocell®  I sigurojnë mbështetjen e duhur & përshtatshmërinë e materialit me format e trupit tonë. Ndërsa sustat inovative octaspring, të vendosura në zemrën e dyshekut, lëvizin me trupin tuaj. Bashkëveprimi I dy materialeve speciale Ecocell & sustave Octaspring I sigurojnë dyshekut ajrosjen maksimale duke na ofruar kështu një gjumë të pastër dhe pa praninë e mikrobeve apo alergjenëve. Falë formës unikë të sustave Octaspring nuk do të ndjeni asnjë lëvizje të partnerit tuaj gjatë natës, duke bërë kështu një gjumë të qetë dhe pa zgjime të shpeshta. Dysheku është i përshtatshëm për persona me peshë deri në 140kg.

  Dyshek hipoalergjik me mbulesë me zinxhir:

  Mbulesa e dyshekut e përbërë nga materiali Memory I cili përshtatet në mënyrë perfekte me konturet e trupit tuaj. Zinxhiri me mbulesë e bën atë superior në higjenë pasi mund të pastrohet shumë thjeshtë dhe sa herë të dëshironi. Qepja e fibrave të argjendit në mbulesë, të pasurara  dhe me trajtimin CleanEffect® e bëjnë këtë dyshek rezistent ndaj pluhurave, anti – mikrobeve dhe mban larg aromat e pakëndshme.

  DORMEO FRESH PRIMA MATTRESS

  Avantazhe

  Fresh Prima përbëhet nga materialet më cilësore në treg, të cilat të kombinuara sëbashku ju ofrojnë ambjentin perfekt për gjumë sa më të rehatshëm:

  1. Në materialin e mbulesës janë qëndisur fibra argjëndi të pasuruar dhe me trajtimin CleanEffect® për tju siguruar mbrojtje ndaj baktereve dhe pastërti.
  2. 2 cm Memory përshtatet në mënyrë perfekte me konturet e trupit duke na ofruar rehatinë e kërkuar.
  3. Materiali Ecocell® na siguron mbështjen e duhur për trupin tonë.
  4. Teknologjia Octaspring®, me formën e vet UNIKE 3D – çdo sustë lëviz në mënyrë individuale dhe duke e bërë dyshekun fleksibël dhe të përshtatshëm ndaj çdo lëvizje tonën apo formës tonë trupore.
  5. Dysheku është i pajisur me 4 doreza në anët e tij për lehtësi në lëvizje.

   

  4 hapa të lehta për ta hapur dhe për ta vendosur.

  • Prisni me kujdes qesen e jashtme me gërshër duke u siguruar që të mos prisni qesen plastike në brëndësi të dyshekut. Mos përdorni thikë.

  • Hapni vakumin e mbyllur për të vendosur dyshekun mbi shtratin tuaj

  • Priteni me kujdes qesen plastike përtej skajeve dhe shikoni sesi dysheku menjëherë fillon të fryhet. Hiqeni qesen plastike.

  • Lejeni 6 orë dyshekun tuaj të hapur në mënyrë që të fryhet plotësisht..

  Rekomandime

  Dormeo Fresh prima rekomandohet për të gjithë ata që:

  • Për të gjithë ata që janë në kërkim të një dysheku mbështetës
  • Ata që janë në kërkim të një dysheku ergonomik që do të sigurojë mbështetje optimale në të gjithë pozicionet e gjumit.
  • Të gjithë ata që janë në kërkim të një dysheku antibakterial, dysheku rezistent ndaj pluhurave, asmatikët dhe njerëzve të prirur ndaj alergjive.
  • Për shkak të përfitimeve shëndetësore që lidhen me fibrat e punuara me argjend dhe mbështetjen e mirë, dysheku është veçanërisht i përshtatshëm për fëmijë të vegjël.
  • Dysheku është i përshtatshëm për çifte që peshojnë 140kg për person.

  Çmimi: 37.990 Lekë

  12 x 3.465 Lekë

  Zgjidhni…

  Për porosi telefononi:
  04 451 44 00

  Më shumë

  Komentet e klienteve1 Komente

  Komenti i ri

  Sa e vlerësoni këtë produkt?

  Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

  Faleminderit për komentin tuaj

  Komenti u pranua dhe po verifikohet.
  Super e kenaqur
  eshte fantastik, bej gjume te rehatshem dhe zgjohem e shplodhur cdo mengjes.
  Matilda

  Produkti i fundit që keni parë

  • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
   Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
  • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
   Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
  • Keni pyetje?
   Na telefononi në numrin 044514464
  • Të dhënat janë të sigurta!
   Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

  Top Shop - porosi online

  Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
  Regjistrohu Falas në Newsletter!