Nuk keni produkte në shportë

Provo

Thikë Spirale Delimano Brava

Photo
Video
-50%

Pregatisni frutat dhe perimet në një mënyrë më tërheqëse dhe filloni një jetesë të shëndetshme me Delimano Brava Spiral Slicer. Krijoni vakte të shijshme dhe tërheqëse për syrin në pak minuta. Praktike, e lehtë dhe e thjeshtë.

Thikë Spirale Delimano Brava

Çmimi: 1.490 Lekë


Oferta: 745 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Pregatisni frutat dhe perimet në një mënyrë më tërheqëse dhe filloni një jetesë të shëndetshme me Delimano Brava Spiral Slicer. Krijoni vakte të shijshme dhe tërheqëse për syrin në pak minuta. Praktike, e lehtë dhe e thjeshtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Hiqni dorë nga ushqimet jo të shëndetshme

Thikë në formë spirale për të prerë frutat dhe perimet dhe zbukuruar më së miri pjatat tuaja në çdo rast.

  • Materiali: Plastik dhe çelik inox
  • Pesha: 120 gr
  • Trashësia e prerjes: 0.4mm
  • Madhësia: 7x7x11 cm

DELIMANO BRAVA SPIRAL SLICER

Të dhëna teknike
Materiali çelik inoks, plastik
Pesha 120 g
Përmasat 7x7x11 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star