Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tostier Buke Delimano Astoria

Photo
Video

Shijoni bukën e thekur sipas dëshirës tuaj me theksen e bukës Delimano Astoria. Me 2 ndarje, depozitë për mbledhjen e thërrimeve, ngritje automatike, funksion ngrohje dhe shkrirje, funksion per ngrohjen dhe thekjen e bagetave.

 

Tostier Buke Delimano Astoria
5.990 Lekë
4.013 Lekë Club5
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Shijoni bukën e thekur sipas dëshirës tuaj me theksen e bukës Delimano Astoria. Me 2 ndarje, depozitë për mbledhjen e thërrimeve, ngritje automatike, funksion ngrohje dhe shkrirje, funksion per ngrohjen dhe thekjen e bagetave.

 

Më shumë
Detajet e produktit

Shijoni aromën e bukës së thekur çdo mëngjes me ndihmën e thekses Delimano

Ju pëlqen aroma e bukës së thekur në mëngjes, e shoqëruar me gjalp dhe rreçel, kafe apo lëngje të fresketa frutash apo jo? Mos e menjanoni mëngjesin - theksja e bukës do t'ju kujtojë gjithmonë të shijoni një nga vaktet më të rëndesishmë të ditës.

Shijoni bukën e thekur sipas dëshirës tuaj me theksen e bukës Delimano Astoria. 7 funksionet e saj për thekje ju ndihmojnë të thekni bukën sipas preferencës tuaj. Gjithashtu ajo përdoret edhe për thekjen ose ngrohjen e bagetave. Dizajni i saj i projektuar me 2 ndarje dhe funksioni i ngritjes automatike do të bëjë më të thjeshtë punën tuaj.

Thekni, ngrohni dhe shkrini lloje të ndryshme buke

Theksja e bukes Delimano është paisje bazë dhe perfekte për çdo kuzhinë, me të gjitha funksionet që një thekse duhet të ketë.

 • Ju mund të zgjidhni nëse dëshironi bukën të thekur shumë ose je. Falë funskionit qëndror ajo bën të mundur thekjen e bukës në mënyrë uniform. Ju mund të vendosni bukë të prerë në copa të vogla ose mund të vendosni edhe kroasant.
 • Bukë e ngrirë? Përdorni theksen! Theksja e bukës Delimano është gjithashtu e përshtatshme edhe për të shkrirjen apo ngrohjen e fetave të bukës, ngrohjen e simiteve, bagetave apo muffins.

Specifikimet e Thekses:

 

 1. Skara e bukes
 2. Butoni hapjes
 3. Mbajtesja e therrimeve me terheqje
 4. Butoni ftohjes
 5. Kontrolli elektronik per thekjen
 6. Butoni fikjes
 7. Butoni ngrohjes
 8. Leva e kontrollit
 9. Hapsirat e tosterit

Mbroni gishtat nga djegia

Funksioni i ngritjes automatike ju ndihmon të merrni bukën lehtësisht nga theksja dhe ju mbron gishtat nga djegia. Gjithashtu sirtari i thërrimeve mund të hiqet lehtësisht dhe mund të pastrohet.

Instruksione përdorimi

Ju lutem lexoni me kujdes manualin e përdorimit përpara përdorimit të produktit. Nëpërmjet këtij materiali ju do të merrni të gjithë informacionin e nevojshëm në lidhje me përdorimin e ketij produkti.

DELIMANO ASTORIA TOASTER BLACK

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • thekëse me 2 ndarje
 • depozitë për mbledhjen e thërrimeve
 • ngritje automatike
 • funksion ngrohje dhe shkrirje

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star